Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

United Classifieds

Produktový manažér

MěstoŽilina

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Přidáno24.05.2022

United Classifieds združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk a je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Zamestnáva viac ako 70 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom, Košiciach a Nitre. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Náplň práce

Sme firma, ktorá má vo svojom portfóliu najväčšie slovenské inzertné portály - Nehnuteľnosti.sk, Reality.sk, Autobazar.EU, Autobazar.sk a mnoho ďalších. Tisíce používateľov u nás denne hľadá svoje nové bývanie či auto. Keďže ide o veľké investície, proces výberu je často veľmi stresujúci. Našou misiou je preto podávať našim používateľom pomocnú ruku pri týchto dôležitých životných rozhodnutiach.

Do nášho tímu obsadzujeme pozíciu produktového manažéra, ktorý sa bude starať o neustály rozvoj pridelených projektov. Ako člen platformového tímu budeš mať na starosti prevratné dátové nástroje, akými sú napríklad Trhové reporty, či Oceňovanie nehnuteľností.

Ak ti nechýbajú kreatívne nápady, výdrž dotiahnuť veci do konca a chuť navrhovať nové riešenia, ponúkame ti možnosť robiť to, čo bude vidieť a používať mnoho ľudí. A ak si zároveň technický typ a baví ťa nachádzať vo veciach logiku a analyzovať ich, si organizovaný a systematický, tak je táto pozícia pre teba ako stvorená!

Čo všetko táto pozícia obnáša?

  • návrh nových funkčností, kreatívna tvorba produktových zadaní (wireframy/mockupy, UML diagramy, príprava databáz, produktové špecifikácie).
  • analýza, návrhy a implementácia rôznych produktových riešení týkajúcich sa platformových nástrojov.
  • tvorba a údržba dokumentácie.
  • zisťovanie a upresňovanie požiadaviek na zmeny od užívateľov prichádzajúcich z rôznych oddelení.
  • manažment spolupráce medzi oddeleniami – dizajn, development, obchodné oddelenie, marketing, performance marketing.
  • príprava analýz návštevnosti, analýz trhu, štatistiky, reporting.
  • a v neposlednom rade je to o práci so skvelým tímom, ktorý ti dá priestor uskutočniť tvoje nápady.

Na vývoj sa nám osvedčila metodológia Scrum, preto je jej znalosť pre teba výhodou.

Aby si toto všetko zvládol/la, je potrebné mať technologický background v oblasti vývoja online produktov, skúsenosti s vývojom webových stránok (HTML, CSS - základy), analytické a technické myslenie, kreativitu, tímového ducha a rešpekt pre deadliny :).

Pracujeme z domu, no osobná interakcia je taktiež pre nás dôležitá. Radi ťa preto privítame v našom inšpiratívnom office v Žiline aspoň párkrát do mesiaca.

Ak si sa v tejto pozícii našiel, pošli nám svoje CV :) !

Požadavky

  • zmysel pre detail,
  • dobrý timemanagement,
  • analytické myslenie,
  • samostatnosť, komunikatívnosť,
  • chuť učiť sa nové veci ,
  • znalosť v uml diagramoch, wireframoch,
  • skúsenosti s admin rozhraniami: wordpress, magento alebo inými vítana,
  • skúsenosti z online prostredia a tak isto aj technický background a znalosť scrumu sú výhodou.

Nabízíme

  • top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží :),
  • zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
  • výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých, možnosť zúčastniť sa rôznych konferencií,
  • podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, napr. vzájomne sa hecujeme vo firemnom bežeckom klube,
  • príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí,
  • Multisport karta ,
  • zľavy pre nákup elektroniky, poistenia,
  • náborový bonus,
  • možnosť zúčastniť sa rôznych dobrovoľníckych aktivít,
  • keď pominie čas "koronový" určite bude kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal, …),
  • organizujeme aj počas HO rôzne vzdelávacie aktivity, či už v oblasti hard skills alebo soft skills, prípadne sa snažíme rôznymi drobnými aktivitami kolegom spríjemniť prácu z domu (napr. workshop – Ako sa presadiť a neuraziť, prednáška - Ako sa stravovať počas HO a nepribrať, kurzy varenia, kurz miešania letných drinkov, kurz bežeckého lyžovania, dni zdravia a kopec ďalších).

Články z magazínu

Zobrazit všechny