Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

UXtweak

Marketing & Sales Assistant

MěstoBratislava

FormaPart-time

Plat400 — 600 €

TypFaktura

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno09.08.2022

Do you want to work for a rapidly growing startup with international success, where the results of your work will have a global impact?

Our clients are mainly from the USA, and our UX research platform is already being used by companies like Intel, BMC, Broadcom, Michelin, Whirlpool, Avast, HP, Opel, and top universities like MIT, Stanford, and Oxford. Maybe it's your work that will attract another global player!

We won't push your ideas aside; on the contrary, we are open to hearing what doesn't work and how you think it could be done better. You don’t have to worry about lacking knowledge in any area. We'll gladly share our know-how with you.

Náplň práce

  • Staneš sa podporou pre náš marketingový a sales tím.
  • Budeš pomáhať s prípravou obsahu rôznych marketingových materiálov (články, blogy, fóra).
  • Budeš vyhľadávať príležitosti na oslovenie firiem a získanie nových zákazníkov (po celom svete). Keď sa oťukáš, budeš samotné dealy s klientami aj uzatvárať.
  • Ako prvý/á uvidíš najnovšie funkcie nášho nástroja, ktoré si budeš môcť vyskúšať (a ak máš nejaký svoj vlastný web, tak aj používať).
  • Ak budeš šikovný/á a kreatívny, budeš mať možnosť ovplyvniť smerovanie celého projektu. Naozaj.

Požadavky

  • Je dobré, ak si študent/ka a máš čas prísť k nám do firmy a pracovať približne 20 hodín týždenne. Ak budeš šikovný/á, vieme sa baviť aj o práci na diaľku, ale prvé mesiace by si mal/a byť s nami.
  • Vieš komunikovať v angličtine písmom aj slovom.
  • Si zodpovedný/á a samostatný/á. Nerobí ti problém zdvihnúť telefón a vybaviť konferenciu v Amerike alebo zavolať a dohodnúť stretnutie s klientom.
  • Máš chuť sa učiť a nezlakneš sa náročných úloh. Si rozumný/á a uvažuješ logicky.
  • Záujem o UX je výhodou, ale nie je to nutnosť. Všetko podstatné ťa naučíme.

Nabízíme

  • Práca pre rozbiehajúci sa slovenský startup.
  • Zaujímavý pracovný kolektív, od ktorého sa môžeš učiť.
  • Flexibilný pracovný čas, rôznorodé úlohy a konštruktívny feedback.
  • Super lokalita priamo v centre mesta.
  • Možnosť ovplyvniť smerovanie celého projektu.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top