Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Websupport

Digital Campaign Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Přidáno24.11.2022

Internet je plný príležitostí. My sme na ňom vyrástli, a tak ho dokonale poznáme. Preto radi ukážeme a uľahčíme cestu úplne každému, kto sa rozhodne vydať do online sveta.

V oblasti hostingu sme sa prepracovali medzi lídrov stredoeurópskeho regiónu. V roku 2021 značku Websupport posilnili spoločnosti, pred tým známe ako ACTIVE 24, EZIT, Magyar hosting, Tárhelypark, Loopia.rs a Webonic. Výsledky, ktoré sme za 20 rokov fungovania dosiahli, hovoria sami za seba.

Patríme pod krídla Loopia Group, európskej skupiny inovatívnych hostingových a webových spoločností, ktorá pôsobí hlavne vo Švédsku, Fínsku, Česku, Maďarsku a na Slovensku. Držíme krok s najlepšími na svete.

Náplň práce

Výzvy, do ktorých sa spolu pustíme

Máme veľké ambície. Do 3 rokov chceme byť webhostingovou jednotkou v regióne strednej Európy. A to bez nadupaných kampaní nepôjde.

Kampane posilňujú viditeľnosť našich značiek a aj dosahovanie biznis cieľov. Stále rastieme a tým sme narazili na limity. Potrebujeme pomoc s realizáciou a stratégiou kampaní vo viacerých krajinách, ktoré sa dotiahnu od začiatku do konca.

Budeš tvoriť efektívny media plán so správnym media mixom, a spolu s copywriterom, grafikom a brand manažérom vytvárať kampaň šitú ma mieru danému produktu. Budeš sledovať jej výkonnosť a počas toho sledovať trendy v digitálnom prostredí. Taktiež hľadáme pomoc s tvorbou partnership zmlúv s doménovými dodávateľmi, s ktorými pravidelne spúšťame cofundingové kampane. Ich požiadavky je potrebné zladiť s našou stratégiou. Zatiaľ si trúfaš?

Ak bude všetko fičať, rozbalíme to spolu naplno. Do performance investujeme v 6 krajinách na 16 weboch, takže je tu je veľký priestor tvojej sebarealizácie a možnosť skúšať nové veci😉 . Ak máš prehľad v digitálnom marketingu a online trendoch, máš rád veci dotiahnuť do konca a rád/rada sa pozeráš na veci komplexne, si náš človek!

Ak nemáš so všetkým skúsenosti, veľmi radi ti dodáme naše knowhow a zaškolíme ťa v oblastiach, v ktorých budeš potrebovať pomôcť.

Tak čo… challenge accepted?

Takto bude vyzerať tvoj týždeň
Pondelok
S tímom si prejdete plnenie cielov, sleduješ trendy na trhu a hľadáš priestor na zlepšenia. Indentifikuješ produkty, ktoré by bolo dobré potlačiť prostredníctvom efektívnych kampaní. Skontroluješ ako sa vyvíjajú prebiehajúce kampane.

Utorok
S kolegami z produktového a brandového tímu brainstormuješ, ako by si mohol svoju víziu pretaviť do realizácie kampane. Komunikuješ s doménovými partnermi, či nerozbehneme spoluprácu spolu.

Streda
A začne plánovanie. Aká je stratégia kampane a prepája naše biznis ciele? Navrhneš správny media plán podľa najúspešnejších kanálov, na ktorých môžme efektívne komunikovať s našou cieľovkou.

Štvrtok
Vytvoriš si z kampane “projekt”, ktorý má svoju timeline – budeš zodpovedný za jej plnenie, a mať na starosti zadania pre copywritera, grafika, PPC špecialistov a brand manazéra či si stále držíme tone of voice. Poprosíš nášho CRM špecialistu o odoslanie emailingu na zákazníkov či nasadenie weblayeru na náš web.

Piatok
Kampaň je spustená. Tá predošlá akurát skončila včera, tak je čas vyhodnotiť jej úspešnosť hlbšie a zhodnotiť dosiahnutie našich cieľov. Vyvodiš z nej lesson learned, aby sme vedeli v budúcnosti či ju zopakovať prípadne čo zmeníme.

Požadavky

  • Venuješ sa digitálnemu marketingu a si doma v najnovších trendoch.
  • Vyznáš sa vo výrazoch ako CTR, CPM či CPA.
  • Rozumieš ako fungujú reklamné platformy ako Facebook či Google.
  • Nemáš problém vyskúšať aj reklamné priestory, s ktorými si doposiaľ nemal skúsenosť.
  • Rád dokoncuješ projekty do konca a v rámci deadlinu.
  • Nebaví ťa spúšťať neefektívne kampane, miesto toho ideš do analýzy, prečo to tak je.
  • Nemáš problém prácu zadávať, ale ani prijímať od tímových kolegov.

A požadujeme aj...
Prax v oblasti digitálneho marketingu.
Vlastný názor, schopnosť ho obhájiť, no aj prijať konštruktívny feedback.
Angličtinu, vďaka ktorej budeš vedieť nielen denne komunikovať, ale aj argumentovať či presvedčiť v diskusii svojich kolegov.
Proaktívnosť a drive pri práci. Chceš prichádzať s novými nápadmi a výzvami

Nabízíme

  • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne, a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”.
  • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre vlastný názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť.
  • Príležitosť rásť: možnosť chodiť na prednášky a konferencie po svete (či už ako účastník/účastníčka alebo prednášajúci/prednášajúca), príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
  • Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využívať home office, k tomu až 6 dní dovolenky navyše a Multisport karta pre tvojho športového ducha.
  • Našu Websupport cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr, možnosť pracovať v najkrajších kanceláriách (Office roka 2020) s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top