Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Websupport

Performance marketér/analytik

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno30.05.2022

Internet je plný príležitostí. My sme na ňom vyrástli, a tak ho dokonale poznáme. Preto radi ukážeme a uľahčíme cestu úplne každému, kto sa rozhodne vydať do online sveta.

V oblasti hostingu sme sa prepracovali medzi lídrov stredoeurópskeho regiónu. V roku 2021 značku Websupport posilnili spoločnosti, pred tým známe ako ACTIVE 24, EZIT, Magyar hosting, Tárhelypark, Loopia.rs a Webonic. Výsledky, ktoré sme za 20 rokov fungovania dosiahli, hovoria sami za seba.

Patríme pod krídla Loopia Group, európskej skupiny inovatívnych hostingových a webových spoločností, ktorá pôsobí hlavne vo Švédsku, Fínsku, Česku, Maďarsku a na Slovensku. Držíme krok s najlepšími na svete.

Náplň práce

Výzvy, do ktorých sa spolu pustíme

Máme veľké ambície. Do 3 rokov chceme byť webhostingovou jednotkou v regióne strednej Európy. A to bez vyladeného performance marketingu nepôjde.

Tracking a nastavenie analytických nástrojov sme si doteraz zastrešovali sami, ale začíname narážať na limity našich znalostí. Preto hľadáme človeka, ktorý posilní náš marketingový tím. Jednou z tvojich prvých úloh bude pomôcť nám so zjednotením trackingu, implementovaním a nastavením Google Analytics 4. Zatiaľ si trúfaš?

Ak bude všetko fičať, rozbalíme to spolu naplno. Do performance investujeme v 6 krajinách, a tak nám naprieč kanálmi beží viacero kampaní naraz. Potrebujeme pomoc s identifikáciou kampaní, ktoré majú biznisový zmysel. Nezostane to však len pri plánoch a stratégiách. Vrhneme sa aj do exekúcie. 😉

Na komunikáciu so zákazníkmi radi používame nástroj Exponea, ktorý sa stane tvojou predĺženou rukou. Ak ale skúsenosť s Exponeou ešte nemáš, nehádž CV do žita! Naučíme ťa s ňou pracovať tak, že časom budeš mať pod palcom celý konverzný funnel: A/B testy, analytiku, e-mail marketing, automatizáciu a celkový výkon performance kampaní. Tak čo… challenge accepted?

Takto môže vyzerať tvoj typický pracovný týždeň

Pondelok
V tíme pripravujeme kampaň pre švédsky trh. Kvôli sledovaným cieľom potrebujeme implementovať nový atribút do GA4. Ty pripravuješ podklady pre developerov a s našou Grétkou riešite, na aké kanály a cieľovku sa nová kampaň spustí.

Utorok
S kolegami z produktového tímu ste prelúskali akvizičný funnel nového produktu a našli niekoľko sľubných hypotéz, ako posilniť jeho predaje. Pripravuješ plán, ako hypotézy pomocou Exponey postupne otestovať, a hneď sa aj púšťaš do prvého A/B testu. Kolegovia z marketingu ti ukážu, ako na to.

Streda
Analýza marketingových kanálov v jednotlivých krajinách ukazuje, že za jedného zákazníka získaného cez Google Ads najmenej platíme na českom trhu. Presmerujeme tam všetky naše zdroje, alebo pôjdeme do hĺbky a skúsime sa pozrieť aj na LTV-éčko? To je otázka! Je čas na analýzu, ktorá ovplyvní smerovanie nášho marketingu.

Štvrtok
Kolegovia z tímu dodali texty a vizuály, môžeme odštartovať kampaň. Zatiaľ, čo reklamy na Facebooku a Google bežia, potrebujeme spustiť aj emailové scenáre cez Exponeu. Púšťaš sa do toho. Zároveň však končí veľká kampaň, ktorú sme spustili naposledy, a je čas ju vyhodnotiť. Oplatila sa? Šla by nejaká jej časť automatizovať?

Piatok
Ráno pri kávičke zisťuješ, že na jednej z našich stránok vypadol Enhanced Ecommerce tracking a Google Analytics hádže zlé čísla predaných produktov. Zaháňaš ešte na chvíľku sny o víkende, kontaktuješ developerov a spolu hľadáte riešenie.

Požadavky

  • Dlhodobo sa venuješ trackingu a nastavenie Google Analytics 4 pre teba nie je žiaden problém (so samotnou implementáciou ti pomôžu developeri).
  • Tagy či nové premenné dokážeš cez Google Tag Manager nastavovať aj o polnoci.
  • Poznáš Datalayer a máš skúsenosť s implementáciou Server Side Trackingu.
  • Nebaví ťa prinášať kvalitný traffic do zle nastavených funnelov, radšej si ich zoptimalizuješ podľa svojho gusta.
  • Analýzam nielen rozumieš, ale vieš ich aj robiť a predať ďalej.
  • Chceš konečne zistiť, čo je to tá Exponea a čo sa s ňou dá podniknúť (prípadne to už vieš).
  • Nemáš problém prácu zadávať, ale ani prijímať od tímových kolegov.

…a požadujeme aj

Prax s Google Analytics, GA4 a Google Tag Manager minimálne 2 roky.
Vlastný názor, schopnosť ho obhájiť, no aj prijať konštruktívny feedback.
Angličtinu, vďaka ktorej budeš vedieť nielen denne komunikovať, ale aj argumentovať či presvedčiť v diskusii svojich kolegov.
Proaktívnosť a drive pri práci s Exponeou a chuť sa v nej ďalej rozvíjať.

Nabízíme

  • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne, a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”.
  • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre vlastný názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť.
  • Príležitosť rásť: možnosť chodiť na prednášky a konferencie po svete (či už ako účastník/účastníčka alebo prednášajúci/prednášajúca), príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
  • Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využívať home office, k tomu až 6 dní dovolenky navyše a Multisport karta pre tvojho športového ducha.
  • Našu Websupport cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr, možnosť pracovať v najkrajších kanceláriách (Office roka 2020) s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom.

Ak sa k nám chceš pridať, pošli svoj životopis alebo čokoľvek, čo ťa lepšie predá. Čo najskôr (do 7 dní) ti dáme vedieť, čo ďalej. Následne ti pošleme zadanie a dohodneme sa na spracovaní. Pokiaľ to s prehľadom dáš, pozveme ťa na prvé kolo pohovoru, nech sa vzájomne lepšie spoznáme. Ak si spolu dobre sadneme, nasledovať bude druhé kolo, na ktorom dostaneš ponuku. A si náš/naša!

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top