Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

WESTech

PHP developer

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 3000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno13.05.2021

Sme súčasťou nadnárodnej siete ELKO Group s celkovým ročným obratom 1,883 miliardy USD.
Sme partnerom viac ako 200 významných svetových značiek na trhu.

VOLUME, VAD a RETAIL/eTail sú tri kľúčové obchodné oddelenia, ktoré sme vybudovali počas 20 rokov existencie našej spoločnosti.

Spoločnosť WESTech je taktiež vlastníkom významnej siete predajní iStores, ktorá je sieťou prémiových predajní výrobkov Apple a príslušenstva k nim, ale taktiež predajní ProGamingShop a MP3, ktoré sa špecializujú na oblasť hier, herných konzol, počítačov a príslušenstva k nim.

Náplň práce

Hľadáme kolegu/kolegyňu na novovytvorenú pozíciu, ktorú si vyžaduje intenzívny rast firmy a jej interných systémov a viac požiadaviek na riešenia na mieru pre interných klientov.....

Okrem základného projektu, ktorý sa točí najmä okolo e-commerce riešenia, aplikácie pre výkup zariadení a napojenia na ERP, budete pracovať na zaujímavých projektoch, kde máte možnosť rozvinúť svoje schopnosti aj za hranicou bežných projektov. U nás vyvíjame tooly na prácu s firemnými dátami a pritom sa snažíme využívať všetky moderné technológie a prístupy. Motivujeme našich ľudí, aby sledovali trendy a sami prichádzali s rôznymi riešeniami. Úlohou tímu developerov je doručiť softvér, ktorý im umožní lepšie pracovať s dátami, prepájať tieto dáta medzi sebou a hľadať priestor na optimalizáciu procesov, marketingu predaja a pod. Je tu možnosť vyskúšať si prácu s GCP, Keboolou, ale nebránime sa ďalším platformám a nápadom, ktoré budú dávať zmysel.

  • programovanie interných firemných systémov
  • programovanie e-commerce riešení a napojení na ďalšie systémy
  • práca s dátami nad firemným DWH s presahom na data science
  • návrh riešenia rôznych problémov týkajúcich sa dát a dátovej kvality
  • úzka spolupráca s oddelením obchodu a nákupu, webshopom a marketingom

Požadavky

  • vzdelanie: min. SŠ s maturitou, obor nerozhoduje
  • prax na pozícii senior PHP developera aspoň 3 roky
  • biznisový pohľad a prehľad
  • znalosť PHP a OOP na vysokej úrovni (dôraz je na backend)
  • skúsenosti s uvedeným frameworkom (príp. porovnateľným): Laravel, Yii2, Symfony...
  • dodržiavanie príncípov objektovo orientovaného programovania SOLID
  • práca s GIT alebo iným SVN
  • skúsenosti s REST API alebo SOAP, Docker, Composer, PHP Unit
  • práca s MySQL (príp. PostgreSQL, MSSQL)
  • základy: Linux, Nginx/Apache
  • skúsenosti s tvorbou FE - výhodou
  • JavaScript a skúsenosti s FE frameworkami (React, Vue, Angular) Node.js, NPM, WebSockets, Bower, Grunt, a pod.
  • pochopenie OOP
  • čistý a pekne štrukturovaný kód
  • skúsenosti s integráciami ERP a CRM sú veľkou výhodou
  • skúsenosti s projektovou prácou
  • min. pasívna znalosť AJ
  • tímový hráč, spoľahlivý s výbornou organizáciou času a práce

Nabízíme

  • práca na zaujímavých projektoch v úspešnej obchodnej firme
  • možnosť sebarealizácie a odborného rastu
  • full remote (v prípade záujmu poskytneme firemné zázemie a všetku potrebnú techniku a vybavenie)
  • odmena v závislosti od seniority a výkonu
  • balík benefitov firmy: predstavíme na pohovore (väčšinu z nich poskytujeme aj externým spolupracovníkom)

Články z magazínu

Zobrazit všechny