Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Wisible

Account, ktorého láka svet marketingu

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 1700 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno24.06.2022

Wisible - kde marketing stretáva odvahu. Tím smelých inovátorov, ktorí menia hru v digitálnom marketingu pre menšie a stredné podniky. Veríme v slobodu, zodpovednosť a správnu dávku humoru.

Náplň práce

Vieš, ako komunikovať s rôznymi ľuďmi? Dokážeš odpovedať klientovi na základné marketingové otázky (Google a Facebook PPC, sociálne siete a pod.)? Si typ, ktorý hľadá riešenia, a nie výhovorky?

Pracuj v tíme kreatívcov, kde sa všetci cítime ako jedna rodina. Nudiť sa rozhodne nebudeš. Okrem komunikácie s našimi klientami budeš môcť robiť aj to, v čom sa nájdeš. V pondelok možno budeš na telekonferencii s klientom a v utorok na natáčaní alebo fotení.

Čo bude tvojou prácou?

Asi 70 % času budeš:

  1. Komunikovať s klientami; pravidelne aktualizovať stav projektov, doručovať výstupy a informácie od kreatívcov
  2. Spolupracovať s ostatnými kolegami – grafikom, copywriterom či stratégom
  3. Starať sa o to, aby klient dostal výstupy načas
  4. Odpovedať klientom na základné marketingové otázky
  5. Budovať vzťahy a dôveru u klientov
  6. Realizovať marketingovú stratégiu klienta

Asi 30 % času môžeš robiť, čo ťa baví:

  1. Koordinovať natáčania a fotografovanie
  2. Vymýšľať nápady do kreatívnych kampaní
  3. Vymýšľať nápady pre oživenie obsahu na sociálne siete
  4. Vymýšľať nápady, ako posunúť biznis klienta na vyššiu úroveň

Požadavky

Ak spĺňaš tieto vlastnosti, si náš človek:

  • Máš skvelú a transparentnú komunikáciu. Rád prezentuješ.
  • Si zodpovedný.
  • Máš proaktívny postoj k práci.
  • Ľahko si získaš dôveru.
  • Si systematický a vieš si určovať priority.
  • Máš proklientský prístup a schopnosť riešiť nepredvídateľné situácie.
  • Myslíš podnikateľsky – vieš čo je dobré aj pre našu firmu aby ostala „zdravá“.
  • Komunikuješ v angličtine (v prípade potreby).
  • Baví ťa online a chceš zlepšovať kvalitu a komunikáciu webových stránok na SK trhu.

Nabízíme

Sme kolektív mladých ľudí, ktorí ti vždy ochotne pomôžu, keď budeš potrebovať vysvetliť, poradiť alebo usmerniť.

Budeš pracovať v kreatívnom prostredí, kde môžeš zažiť firemné raňajky, zahrať si stolný futbal alebo sa usadiť na hojdačku či tulivak. Okrem toho získaš tieto výhody:

  • Tvoje slovo má veľkú váhu. Môžeš prinášať návrhy na zlepšenie fungovania firmy alebo komunikácie s klientami. Ak budú dobré, radi ich zavedieme.
  • Nemusíš vedieť všetko. Nikto učený z neba nespadol. Ak máš chuť počúvať, učiť sa a neustále na sebe pracovať, bude ti u nás skvele.
  • Máš veľkú slobodu v rozhodovaní. Častokrát sa rozhoduješ úplne sám bez toho, aby si potreboval súhlas od ďalších 5 ľudí. So slobodou však prichádza aj zodpovednosť.
  • Môžeš robiť aj chyby. Aj my robíme chyby. To je prirodzené, ak skúšaš nové veci. Mal by si sa ale zo starých chýb poučiť a neopakovať ich.

Články z magazínu

Zobrazit všechny