Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Zaraguza

Account Executive

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1100 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno13.12.2022

Zaraguza patrí k najznámejším multichannel agentúram na Slovensku s vlastným mediálnym oddelením a produkciou foto & video obsahu. Pri tvorbe digitálnych aj ATL kampaní sa na reklamu díva trošku inak, čo sa odzrkadľuje aj vo výsledkoch. Medzi jej najzaujímavejšie a najoceňovanejšie práce patrí kampaň Fofola, online kampane pre Popradskú kávu, či kampane značky Rexona. Zaraguza zastrešuje aj komunikáciu najväčšej banky na Slovensku, pre ktorú vytvorila úplne nový pozicioning Budúcnosť je vaša. V posledných týždňoch rezonuje kampaň, v ktorej bol oživený hlas a myšlienky Jula Satinského vďaka AI technológii. Okrem Slovenskej sporiteľne a Popradskej kávy tvoríme koncepty aj pre ZSE či Bauer media (Expres radio, Europa 2, Rock radio, Melody)

Náplň práce

  • vedenie ATL, BTL a online kampaní pod vedením Account Managera/Team Leadra
  • komunikácia s klientom, pre ktorého budeš rovnocenným partnerom, na ktorého sa môže kedykoľvek obrátiť a poradiť sa
  • budeš vedieť potreby klienta sformulovať na jasné zadania pre tímy kreatívcov, a skontroluješ si či sú ich výstupy v súlade s brífom
  • v prípade, že nebude niečo jasné si schopný/á zdvihnúť telefón a poradiť sa s klientom
  • tvorba budgetov a timingov (a ich dodržiavanie) k prideleným projektom
  • byť kreatívny vo svojej práci, vedieť nájsť dodávateľov a vyrobiť s nimi ten artefakt do kampane, ktorý sa nedá kúpiť, lebo dosiaľ nič také neexistovalo.

Požadavky

  • aspoň 1 - ročná skúsenosť v reklamnej agentúre
  • samostatnosť a zodpovednosť vo vedení komplexných projektov
  • time manažment projektov a schopnosť rozplánovať práce tak, aby sa všetko stíhalo
  • komunikácia na profesionálnej úrovni nie len s klientom, ale aj s dodávateľmi by mala byť úplnou samozrejmosťou
  • orientácia v online a výkonnostných formátoch
  • motivácia pracovať na sebe a udržiavať si prehľad v reklamnom svete
    angličtinu a vodičák určite tiež zúžitkuješ

Nabízíme

  • Multisport kartu
  • Hodiny angličtiny
  • 5 dní dovolenky naviac
  • Piatkový home office
  • Priestor, v ktorom môžeš rásť a neustále sa zlepšovať. Pohodovú atmosféru a super kolegov, s ktorými ti budú týždne krátke. Milých psíkov, ktorí vezmú radi do partie ďalšieho, ak nejakého máš.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top