Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ZenithMedia

Marketing data analyst

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno10.01.2023

Sme druhá najsilnejšia multikanálová mediálna agentúra na slovenskom trhu so silným zameraním na online marketing. Spájame médiá, dáta, technológiu, kreativitu a skúsených špecialistov, aby sme rozvíjali biznis našich klientov.

Náplň práce

• Analýza mediálnych dát – televízna sledovanosť, návštevnosť webových stránok, počúvanosť rádií a čítanosť printov
• Vyhodnocovanie výkonnosti mediálnej komunikácie – znalosť značky a reklamy, výkonnosť webstránky/eshopu
• Analýza komunikačných cieľových skupín, trhu a značiek
• Práca s nástrojmi ako Google analytics, Data analyzer a ostatné mediálne programy (ovládanie nie je podmienkou prijatia)
• Vizualizácia a prezentácia dát a výsledkov analýz (Excel, Powerpoint, Power BI)
• Pravidelné vzdelávanie a rozvoj v rámci marketingu

Požadavky

• Skúsenosti s prácou s dátami minimálne 2-3 roky
• Analytické zmýšľanie, proaktivita, chuť rozvíjať seba aj agentúru
• Vysoká úroveň práce s programami Excel, Powerpoint (VBA nie je nutné)
• Ovládanie práce s programom Power BI a práca s databázami sú výhodou
• Vysoké pracovné nasadenie, proaktívny, odborný a vecný prístup k riešeniu klientom zadaných úloh. Pravidelné vzdelávanie a starostlivosť o profesionálny rozvoj seba aj ľudí v tíme.
• Dochvíľnosť, komunikatívnosť a proklientsky prístup

Nabízíme

• Mesačnú brutto mzdu/odmenu v celkovej výške 2 000 Eur mesačne. Odmena môže byť vyššia závislosti od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí.
• Garantovanú polročnú odmenu vo výške 13. platu
• Koncoročnú výkonnostnú odmenu do výšky až 3 mesačných platov
• Prácu z domu – Homeoffice - aktuálne 2 dni (Po/Pia) v týždni
• Pracovný mobil aj s laptopom a pracovným monitorom na použitie doma
• Školenia a pracovné workshopy, príspevky na konferencie, online kurzy a semináre
• Priateľský kolektív a team so skúsenými expertmi
• Prácu pre klientov, ktorí formujú biznis, v ktorom pôsobia

Články z magazínu

Zobrazit všechny