Job offersFreelancersCompaniesPricing#nojudgement

Contact

Interview process has ended

Humánny pokrok o.z.

Kampanier/ka

CityRemote

FormFull-time

Salary1460 €

TypeInvoice

LevelJunior ⭐️

Added07.10.2022

Humánny pokrok je hlasom zvierat a presadzuje udržateľné riešenia, ktoré dokážu nasýtiť planétu. Sme členmi popredných medzinárodných zvieracoprávnych koalícií združujúcich tie najefektívnejšie zvieracoprávne organizácie na svete: Open Wing Alliance, Eurogroup for Animals, Fur Free Alliance a Aquatic Animals Alliance. V súčasnosti má 8-členný platený personál a celkovo viac ako 60 aktívnych členov a členiek. Medzi najväčšie úspechy Humánneho pokroku patrí zákaz kožušinového chovu na Slovensku, početné záväzky predajcov a výrobcov vajec ukončiť používanie vajec z klietkového chovu či predaj živých kaprov, ako aj jeden z najväčších food festivalov na Slovensku - Vegánske hody.

Job description

Humánny pokrok hľadá nové posily, ktoré budú dušou nášho tímu a chcú pomôcť budovať svet bez krutosti voči zvieratám. Aktuálne hľadáme človeka, ktorý bude viesť a rozvíjať náš kampaňový tím a pracovať na tom, aby sme dokázali vyhrávať kampane bojujúce za ukončenie krutosti voči zvieratám doma a vo svete.

Náplň práce:

  • Zabezpečovanie a realizácia niekoľkých súčasne prebiehajúcich domácich a medzinárodných kampaní naprieč viacerými tímami.
  • Podieľanie sa na kompletnej kampaňovej agende, počínajúc tvorbou kampaňovej stratégie, prípravou kampaňového plánu, cez realizáciu kampaní, až po ich úspešné ukončenie a vyhodnotenie.
  • Podieľanie sa na tvorbe kampaňových materiálov a podkladov v spolupráci s kampaňovým tímom a ostatnými oddeleniami organizácie.
  • Podieľanie sa na tvorba komunikačnej stratégie a komunikačných plánov kampane.
  • Podieľanie sa na správe kampaňových nástrojov, vrátane newslettera, online reklám a petičných platforiem.
  • Podieľanie sa na komunikácii s domácimi a zahraničnými partnermi.
  • Zabezpečenie plného využitia dobrovoľníckych kapacít organizácie po celom Slovensku na dosahovanie kampaňových cieľov.
  • Aktívne vzdelávanie sa v oblasti stratégie, kampaňovej komunikácie a kampaňových nástrojov, s cieľom neustále rozvíjať a inovovať prácu kampaňového oddelenia.
  • Zodpovedá sa kampaňovej manažérke.

Requirements

Ideálna úspešná uchádzačka alebo uchádzač je cieľavedomým človekom, ktorého baví čeliť novým výzvam. K problémom sa stavia čelom a hľadá pre ne kreatívne riešenia, pričom nestráca dôraz na detail. Nebojí sa ponoriť do kníh či vedeckých prác, či konzultovať problémy s aktivistami a aktivistkami z tých najefektívnejších zvieracoprávnych organizácii na svete. Má silný ťah na bránu a dokáže pre dobrú vec zapáliť celý tím aktivistov a aktivistiek a pomôcť im prekonať aj náročnejšie momenty kampane. Je pripravneá vysporiadať sa s nevyspytateľnosťou kampaní a potrebnou časovou flexibilitou, ako aj množstvom stresu spojeným s vedením kampaní a kampaňových tímov. Motiváciu nachádza v dosahovaní skutočnej zmeny vo svete a v budovaní lepšej budúcnosti pre zvieratá ako aj pre ľudí. Pozná svoje limity a nebojí sa priznať chybu a neustále hľadá príležitosti zlepšovať sa v tom čo robí.

Od ideálnej uchádzačky alebo uchádzača očakávame:

  • Stotožnenie sa s víziou a poslaním Humánneho pokroku a s princípmi efektívneho altruizmu.
  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa so zameraním na spoločenské vedy.
  • Angličtina minimálne na úrovni B2.
  • Bezchybná slovenčina slovom aj písmom.
  • Veľmi pozitívny vzťah k vzdelávaniu.
  • Skúsenosti s vedením kampaní.
  • Časová flexibilita a schopnosť pracovať pod stresom.
  • Niekoľkokrát do týždňa dostupnosť aj vo večerných hodinách.

Vlastnosti, ktoré sú výhodou:

  • Znalosť zvieracoprávneho hnutia na Slovensku a vo svete.
  • Skúsenosti s dobrovoľníctvom.
  • Vzdelanie alebo skúsenosti z oblasti politického marketingu
  • Vodičský preukaz skupiny B.
  • Skúsenosti s mediálnou a marketingovou komunikáciou.
  • Skúsenosti s Mailchimp, Wordpress.

Mal/a by som sa prihlásiť aj keď nespĺňam všetky požiadavky ideálne?

V Humánnom pokroku chceme pracovať s tými najlepšími ľuďmi a nechceme aby nás naše skreslenia a predsudky v tomto brzdili. Preto silno podporujeme ľudí všetkých farieb pleti, sexuálnej orientácie, rodu, zdravotného stavu, postihnutia, či pôvodu, aby sa na túto pozíciu prihlásili. Vážime si rôznorodé pracovné prostredie a preto pracujeme na tom, aby bolo oslobodené od diskriminácie a nenávistných prejavov a to ako pri výberovom procese, tak aj počas výkonu práce.

Výskumy ukazujú, že muži sa prihlasujú na pracovné pozície aj keď spĺňajú len 60 % požiadaviek, zatiaľ čo ženy a ľudia z marginalizovaných skupín sa hlásia len keď spĺňajú 100 % požiadaviek. Ak máte silný zápal pre poslanie Humánneho pokroku a myslíte si že máte to čo je potrebné na to aby ste na tejto pozícii uspeli, aj keď nespĺňate všetky požiadavky, prosím, prihláste sa. Oceníme príležitosť zvážiť Vašu prihlášku.

Prihlásenie sa na pozíciu:

Najneskôr do 31.10.2022 sa zaregistrujte vyplnením formulára na https://forms.gle/WT1CjrojVVgJ9Pbu5 a nezabudnite priložiť nasledovné prílohy:

Vypracované zadanie na tému: “Ktorá kampaň ma v priebehu posledných rokov vo svete najviac oslovila a prečo” (najviac jedna A4).

Výberový proces pozostáva zo štyroch kôl – formulár, test zručností, štrukturovaný videohovor, a záverečný videohovor. Výberový proces plánujeme ukončiť najneskôr do konca novembra.

We offer

  • Prácu, ktorá mení svet.
  • Príležitosť ukončiť krutosť voči zvieratám a pracovať na riešení klimatickej krízy.
  • Prístup ku knižnici, vzdelávacím materiálom, tréningom a konferenciám.
  • 10 platených hodín mesačne na vzdelávanie sa a rozvoj.
  • 3 sick days do roka.
  • Teambuildingové aktivity a miestnu aktivistickú komunitu.
  • Možnosti spolupráce s tými najefektívnejšími zvieracoprávnymi organizáciami na svete.
  • Kompletné zaškolenie na pozíciu a do používania všetkých nástrojov a služieb.

Magazine articles

Show all articles