Job offersFreelancersCompaniesPricing#nojudgement

Contact

Interview process has ended

Lemon Lion

Wordpress webdizajnér / developer

CityPúchov

FormFull-time

Salary1000 — 2500 €

TypeTPP / Invoice

LevelMid ⭐️⭐️

Added31.03.2022

Sme digitálna marketingová agentúra Lemon Lion.

Už 10 rokov pomáhame značkám vyniknúť a startupom rásť.

  • Tvorbou webových stránok zabezpečujeme našim klientom nepretržitú prítomnosť v online priestore.
  • Umožnujeme predávať aj za hranicami regiónu.
  • Pomáhame v komunikácii so zákazníkmi a prinášame vhľad do ich typického správania.
  • Písaním textov prispievamie k budovaniu dobrého mena a k zvýšeniu dôveryhodnosti.
  • Naši grafickí dizajnéri pomáhajú klinetom vizuálne vyjadriť ich posolstvá, a to, za čím si stoja.
  • Zohľadnením všetkých aspektov, od farebnej palety po typografiu, prispievajú k tvorbe dobrého prvého dojmu a umožňujú vyniknúť v informačnom hurhaji.
  • Produkciou videospotov a fotografií, vo vlastnom ateliéri, umožňujeme kupujúcim lepšie pochopiť produkty a služby. To následne vedie k zrýchleniu nákupných rozhodnutí a vyšším predajným konverziám.
  • Reklamnými kampaňami klientom umožňujeme osloviť ich zákazníkov.
  • Priamou spoluprácou s výrobou reklamy v jednej budove dávame zákazníkom možnosť dostať všetko pod jednou strechou v jednotnom dizajne a riadené z jedného miesta.

Job description

Vieme, že disponuješ estetickým cítením a máš vzťah k práci s CMS systémami, Wordpressom a ich nastavovaniu, štýlovaniu, prípadne programovaniu.
V našej agentúre môžeš denne uplatňovať svoje schopnosti pri práci na grafických projektoch pre našich klientov. V jadre by si mala/mal chápať princípy dizajnu, prácu s farbami aj umiestňovaním vizuálnych prvkov. Nemal/a by si mať problém pochopiť a zapracovať pripomienky zo strany klientov do funkčného vizuálneho dizajnu.

Náplň tvojej práce si predstavujeme takto:

  • 50 % dizajn grafiky pre webové projekty a ich obsah
  • 40 % nasadzovanie webov a starostlivosť o ich front-endovú grafiku (HTML + CSS)
  • 10 % napĺňanie webových stránok

Denne budeš spolupracovať s tvorcami digitálneho obsahu. Budeš komunikovať s fotografom, aby vedel, ako umiestniť objekty na fotografiách tak, aby dobre fungovali v tvojich dizajnoch. Pri navrhovaní webov budeš úzko spolupracovať s copywriterom, aby vedel, aké bloky textu má pripraviť a od neho sa zasa dozvieš s akými grafickými prvkami od teba počíta v obsahu on. Budeš pracovať v našom tíme, v kancelárii, ktorú máme v Púchove.

Requirements

  • Skúsenosti s webdizajnom
  • Skúsenosti s WordPressom (dizajn, štýlovanie, nasadenie a nastavovanie pluginov)
  • Skúsenosti s Woocommerce potešia, nie sú však podmienkou
  • Kamarátiš sa s HTML + CSS
  • Znalosť práce v Adobe aplikáciach sú veľkou výhodou
  • Schopnosť dohľadať si informácie a riešenia problémov
  • Zodpovednosť, schopnosť pracovať v tíme ako aj samostatne
  • Chuť neustále sa vzdelávať a napredovať
  • Výhodou bude ak ovládaš anglický jazyk

Svoje schopnosti, prosíme, podlož prácou zo svojho portfólia, alebo opisom kde a ako si skúsenosti v danej oblasti získal.

🖖 Mal by si záujem u nás pracovať ale nie je si istý, či splníš naše požiadavky ? Nerieš, daj nám aj tak o sebe vedieť! Porozprávame sa a možno nájdeme spoločnú cestu.

We offer

  • Budeš pracovať u nás v office v Púchove, v malom, priateľskom tíme.
  • Budeme ťa podporovať v tvojom raste a zvyšovaní kvalifikácie
  • Pestrá práca na rôznych projektoch
  • Ak máš záujem a schopnosti, možnosť spestriť si prácu na projektoch foto, video, branding, print, copywriting,...
  • Čím dlhšie budeš u nás pracovať, tým viac kreatívnej voľnosti ti dáme
  • Odmeny za aktívny prístup
  • Neustály prísun dobrej kávy z firemného kávomatu :)

Magazine articles

Show all articles