Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

4networks SK&CZ

/ Senior Full Stack Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 3000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané16.05.2022

Naším produktom sú 4 sociálne siete (komunitné weby) v oblasti bývania a svadieb. Povahou webov sme tak trochu Facebook, Reddit, Bazoš, Pinterest a Instagram v jednom. :-) To je samozrejme veľmi nadnesené, no naše weby sú zmesou fóra, bazára, albumov, blogov, magazínu a iného.

Nájdeš nás tu: www.modrastrecha.sk / www.modrastrecha.cz / www.mojasvadba.sk / www.beremese.cz

Náplň práce

Aktuálne do tímu hľadáme full-stack developera, ktorý bude spolu s nami vyvíjať naše weby.

Na čom by si sa podieľal?

  • prevádzkovanie a zabezpečovanie stability webov, ktoré majú dokopy návštevnosť vyše 1 000 000 používateľov mesačne
  • vývoj a zdokonaľovanie funkcií webov
  • návrh, konzultácia a implementácia nových technických riešení
  • budeš súčasťou malého tímu, kde každý má svoje slovo, môže sa realizovať a prinášať nové riešenia
  • v našom tíme je aktuálne 1 developer a 1 projektová manažérka (+ 1 komunitná manažérka & 2 obchodníci) - sedíme v jednej kancelárii v Bratislave, no nebránime sa ani remote spolupráci

Požiadavky

Používame tieto technológie:

  • Javascript, Typescript, React.js
  • HTML, CSS, SASS
  • REST API, GraphQL
  • Git
  • Webpack
  • Python, Django
  • PostgreSQL

Samozrejme, nevyžadujeme hĺbkovú znalosť všetkých technológií. Hľadáme niekoho, kto už má niečo za sebou, má záujem robiť s týmito technológiami a učiť sa. Veľa vecí je špecifických pre náš projekt a preto hľadáme niekoho, koho nebudeme musieť učiť základy, skôr mu predstavovať špecifiká nášho systému. Ak máš motiváciu a chuť zlepšovať projekt, ktorý má veľkú perspektívu, chceš prichádzať s vlastnými nápadmi a dokážeš sa na neho pozerať aj z pohľadu používateľa a obchodných príležitostí, si viac ako vítaný/á.

Ponúkame

  • voľnosť v návrhoch riešení a v ich realizácii
  • priestor na učenie sa nových technológií
  • možnosť podľa dohody pracovať z domu
  • flexibilná pracovná doba
  • nekorporátne prostredie, všetci sa tu kamošíme :-)

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top