Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Ahoy Career

Data Reviewer

MestoVaršava

FormaFull-time

Plat1300 — 1500 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané30.11.2021

Ahoy! 😎

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na Český a Slovenský trh.
Následne sa pre našich klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí 😍

Približne 70% našeho portfólia tvoria firmy a projekty, ktoré priamo spolupracujú so spoločnosťami ako Google, Facebook, Microsoft.
Zbytok našich klientov je väčšinou z e-commerce branže.

Zabezpečujeme pozície v marketingu, predaji a klasickom zákazníckom servise.

Náplň práce

Klientom nášho klienta je známa sociálna sieť, pre ktorú by si kontroloval jej obsah.

  • Budeš zodpovedať za kontrolu obsahu pridávaných príspevkov, fotiek, videí
  • Práca s citlivým obsahom
  • Poskytovanie back-office podpory pre užívateľov
  • Kontrola údajov podľa interných praktík
  • Práca v kvalitatívnych a kvantitatívnych štandardoch s cieľom udržania časových termínov
  • Musíš mať prehľad o aktuálnom dianí na Slovensku
  • Podieľaš sa na vytváraní nápadov na zlepšenie interných procesov

Požiadavky

  • Rodený slovenský jazyk
  • Anglický jazyk na min. B2 úrovni
  • Silné znalosti modernej kultúry a histórie
  • Ukončené vysokoškolské štúdium = bude veľkou výhodou, nie je to podmienkou
  • Minimálne ročná pracovná skúsenosť
  • Ochota pracovať na striedavé zmeny počas 7-dňového pracovného týždňa – ráno, večer a noc v závislosti od potrieb projektu = po onboardingu sa nočné zmeny vykonávajú z domova

Ponúkame

  • Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy = prvá je na 6 mesiacov
  • Finančná odmena za podpísanie zmluvy
  • Finančná odmena za relokáciu
  • Plný pracovný komfort – súkromná lekárska starostlivosť, životné poistenie, prístup k platforme MyBenefit
  • Denné používanie cudzích jazykov a nových technologických riešení
  • Spolupráca s rôznymi známymi globálnymi klientmi
  • Neustála podpora a prehľadný rozvoj kariéry od tvojho prvého dňa v kancelárii – k prvému pracovnému dňu ti bude pridelený tzv. Buddy, ktorý ťa bude sprevádzať celým školením a aklimatizovaním sa v novej práci
  • Zameranie na tvoje silné stránky a neustála spätná väzba umožňujúca rýchly profesionálny rast, ako aj budovanie nových zručností pomocou rôznych online školení
  • Flexibilný prístup, ktorý umožňuje primeranú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, kde sú športové aktivity, výlety a dobrovoľnícke iniciatívy súčasťou bežného každodenného života
  • Záväzok znižovať náš vplyv na životné prostredie, pokiaľ ide o uhlík, vodu a odpad, v priestoroch spoločnosti a v komunitách, v ktorých pracujeme a žijeme, zapojením sa do rôznych iniciatív
  • Moderná, ekologická kancelária v centre Warszawy
  • Rôzne herne v priestoroch spoločnosti
  • Bezplatné parkovanie pre bicykle
  • Coffee breaks na terase

Články z magazínu

Zobraziť všetky