Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Ahoy Career

Solution Area Specialist

MestoVaršava

FormaFull-time

Plat1450 — 1850 €

TypTPP

Úroveň

Pridané31.03.2022

Ahoy! 😎

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na Český a Slovenský trh.
Následne sa pre našich klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí 😍

Približne 70% našeho portfólia tvoria firmy a projekty, ktoré priamo spolupracujú so spoločnosťami ako Google, Facebook, Microsoft.
Zbytok našich klientov je väčšinou z e-commerce branže.

Zabezpečujeme pozície v marketingu, predaji a klasickom zákazníckom servise.

Náplň práce

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa predajom a implementáciou marketingových riešení, ktorá sa venuje priamej spolupráci s poskytovateľmi softvérových a technologických riešení. Ich klientská základňa zahŕňa celý rad od malých začínajúcich spoločností až po lídrov na trhu, ako sú Microsoft, Cisco, Google a ďalšie.

Spoločnosť bola nedávno kúpená svetovou consutingovou spoločnosťou a aktuálne u nich prebieha fúzia dvoch spoločnosti do jednej.

Tento projekt je dedikovaný pre spoločnosť Microsoft a ich produkty. Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií je predaj a výpomoc pri implementácií rôznych Microsoft riešení pre klientov na území Slovenska a Čiech.

Náplň práce:

  • Riešenie technických komplikácií
  • Komunikácia s malými a strednými podnikmi prostredníctvom telefónu a e-mailu
  • Výpomoc pri implementácií cloudových riešení u daného klienta, údržba aktuálnych cloudových riešení ( vrátane serverov, úložísk, databáz, sietí, softvéru, analytiky atď )
  • Analytická a administratívna podpora zákazníkom a partnerom, s cieľom previesť ich všetkými možnosťami, ktoré Microsoft ponúka
  • Software Consulting pre klientov s cieľom vytvorenia čo najvhodnejšieho digitálneho prostredia potrebného na správny chod a rozvoj danej spoločnosti
  • Identifikácia kľúčových aspektov potenciálneho zákazníka, vrátane jeho biznisových potrieb, rozpočtov a časových možností potrebných na implementáciu daného riešenia

Požiadavky

  • Slovenský jazyk = native
  • Anglický jazyk na čo najmenej B2 úrovni
  • Skúsenosti z IT oblasti alebo ekvivalentné pracovné skúsenosti v oblasti cloudových služieb alebo správy/podpory IT infraštruktúry
  • Pracovné znalosti o konceptoch a terminológii databázy SQL, Windows Server > 2012R2, IoT, cloudové služby Microsoft (IaaS, PaaS, SaaS) = preferuje sa Office alebo O365
  • Technicky zdatná myseľ so schopnosťou rýchlo a presne sa dozvedieť o jednotlivých systémoch a produktoch
  • Výborné ústne, písomné a verbálne komunikačné schopnosti
  • Schopnosť rýchlo sa učiť
  • Time management a schopnosť pracovať samostatne
  • Silné medziľudské zručnosti a vysoká úroveň integrity
  • Vysoká miera sebamotivácie a silná pracovná morálka

Ponúkame

  • Pracovná zmluva
  • Mesačné prémie 10% z výšky mesačného príjmu
  • Relokačný balík vo výške 2.000 eur
  • Súkromná zdravotná starostlivosť rozšírená o plnú zubnú starostlivosť
  • Karta Multisport
  • Školenia v rámci všetkých produktov firmy Microsoft
  • Neustála starostlivosť obchodného kouča vrátane školení, budovania zručností a profesionálneho rozvoja
  • Neustála podpora a prehľadný rozvoj kariéry od tvojho prvého dňa v kancelárii – k prvému pracovnému dňu ti bude pridelený tzv. Buddy, ktorý ťa bude sprevádzať celým školením a aklimatizovaním sa v novej práci
  • Zameranie na tvoje silné stránky a neustála spätná väzba umožňujúca rýchly profesionálny rast, ako aj budovanie nových zručností pomocou rôznych online školení
  • Flexibilný prístup, ktorý umožňuje primeranú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, kde sú športové aktivity, výlety a dobrovoľnícke iniciatívy súčasťou bežného každodenného života
  • Záväzok znižovať náš vplyv na životné prostredie, pokiaľ ide o uhlík, vodu a odpad, v priestoroch spoločnosti a v komunitách, v ktorých pracujeme a žijeme, zapojením sa do rôznych iniciatív

Články z magazínu

Zobraziť všetky