Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Akontax

Junior Postprodukčná a marketingová pomoc pre biznis PODCAST

MestoRemote

FormaPart-time

Plat300 — 700 €

TypFaktúra

Dátum pridania12.09.2022

Náplň práce

Pre biznisový podcast Podnicast.com hľadám výpomoc, takú pravú ruku.

Uverejňujeme 1 epizódu týždenne, takže je to max. 10 hodín práce týždenne. Časom aj menej.

Hľadám niekoho, kto má vzťah k podcastom a vidí v nich potenciál.

Ja ti vždy pošlem epizódu, ktorú s hosťom nahrám - ty ju upravíš, pridas jingel, reklamu, uverejníš, pridáš posty na sociálne siete, pošleš e-mail hosťovi a napíšeš zhrnutie epizódy na web Podnicast.com.

Ponúkam 70 eur za komplet epizódu (máme na to checklist). Ideálne na živnosť.

Budem sa tešiť.
Peťo Chodelka

Požiadavky

  • je na teba absolútny spoľah
  • máš skúsenosti s editáciou audia, napríklad podcastov
  • vieš robiť s WordPressom
  • vieš robiť so sociálnymi sieťami - využívame Instagram a FB, ale rozmýšľame aj o Linkedine
  • máš super komunikáciu, pretože si budeš písať s hosťami

Ponúkame

  • kreatívna práca, pri ktorej sa veľa naučíš
  • absolútna flexibilita
  • možnosť rastu - napr. vo forme podielu z klientov

Navrch stránky To top