Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Allfred

Sales & Customer support manager

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané20.01.2022

Sme tím nadšených ľudí, ktorí vyvíjajú inovatívny nástroj pre riadenie firiem, najmä reklamných agentúr. Pracujeme na vývoji aplikácie na projektové a finančné riadenia. Naša aplikácia firme povie, ako sú na tom budgety na jednotlivých projektoch a celkový finančný status. Sústredíme sa hlavne na reklamné a marketingové agentúry, pretože takýto produkt im na trhu chýba.

Allfred je v skupine firiem Devin Band spolu s TRIAD Advertising, BRACKETS by TRIAD a Kontentinom, kde je viac ako 25 skúsených developerov. Budeš mať preto veľa možností technologicky rásť a konzultovať tvoje riešenia aj so skúsenejšími ľuďmi.

Aktuálne máme slovenských a českých klientov. Na to, aby sme mohli ísť ďalej za hranice potrebujeme ďalšie features - a preto ťa hľadáme. Radi si pokecáme o možnej spolupráci, kľudne nám napíš a ozveme sa ti.

Náplň práce

Allfred je inovatívna B2B aplikácia na project management, ktorý vzniká v Žiline a ktorý už dnes používajú mnohé významné firmy. Náš vývoj sa hýbe rýchlo dopredu a rastie aj počet klientov, ktorým sa potrebujeme naplno venovať a zároveň rozvíjať vzťahy s novými klientmi.

Aby sme mohli rýchlejšie rásť, hľadáme „Allfreďáka“, ktorý by mal na starosti:

  • support existujúcich klientov
  • správu ticketov na riešenie zadaných od klientov
  • proaktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov
  • predstavenie aplikácie Allfred potenciálnym klientom

Požiadavky

V náplni práce je support a sales. Dve odvetvia, ktoré so sebou nesú viaceré požiadavky. Nehľadáme "chobotnicu", práve naopak. Hľadáme niekoho, kto má skúsenosti so supportom zákazníkov alebo s obchodom, lebo v našom prípade je to spojené.

Čo pre nás znamená support?
Našimi hlavnými klientami sú marketingové agentúry, PR agentúry, Eventovky, Produkcie ale aj developeri alebo významná sieť reštaurácií. Preto je výhodou, ak si pôsobil v minulosti v marketingu alebo v slúžbách a máš prehľad o tom ako fungujú procesy. Tvojou úlohou bude komunikovať s našimi klientmi a pomáhať im pracovať s Allfredom, prípade zbierať ich pripomienky a požiadavky.

Čo by si mal mať?

  • Komunikatívnosť
  • Procesne založený človek (aby malo všetko hlavu a pätu)
  • Vynaliezavosť (niekedy nie je všetko podľa predstav a klientom musíme navrhnúť riešenie)

Čo pre nás znamená sales?
Sales v Allfredovi je o budovaní vzťahov a pomoci klientom s ich biznisom. Potrebujeme kolegu, ktorý sa bude rád venovať obchodu, vieš pochopiť a poradiť klientom, baví ta budovať vzťahy a máš nos na nové možnosti koho oslovovať.

  • Skúsenosti s B2B komunikáciou
  • Vyhľadávanie obchodných príležitosti
  • Pripravovanie cenových ponúk
  • Online / Offline meeting nie je prekážka
  • Vedieť čo je follow up, demo

Ak máš skúsenosti so supportom a zároveň aj s obchodom je to len plus.

Ponúkame

Na čo sa môžeš tešiť?

  • priestor na prácu v Žiline aj Bratislave
  • otvorenosť k požiadavke pracovať remote zo zahraničia
  • možnosť stáť pri začiatkoch inovatívneho produktu s vysokým potenciálom
  • spoločné budovanie firemnej kultúry
  • teambuildingy, vzdelávacie kurzy, sme pet friendly
  • flexibilný pracovný čas
  • ozvi sa a navrhni čo by ťa potešilo :) Allfred kulturu vybudujeme spoločne

Články z magazínu

Zobraziť všetky