Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Asseco Central Europe

iOS Developer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané07.03.2022

Asseco Central Europe je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov technologických inovácií a moderných IT riešení, ktoré zlepšujú biznis už 30 rokov. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a Poľsku. Súčasťou skupiny Asseco CE sú aj ďalšie firmy s IT zameraním. Spoločnosť realizuje náročné projekty pre komerčnú sféru, štátnu správu a samosprávu, postavené na dlhoročných skúsenostiach s rozsiahlymi projektmi softvérových riešení na mieru.

História spoločnosti siaha až do roku 1990, kedy bola založená spoločnosť ASSET. V roku 1999 sa odčlenila softvérová divízia a bola založená spoločnosť ASSET Soft, ktorá v roku 2004 vytvorila strategické partnerstvo s poľskou spoločnosťou Comp Rzeszów, čím boli položené základy budúcej globálnej skupiny Asseco. V októbri 2006 už pod názvom Asseco Slovakia vstúpila na Varšavskú burzu, čím sa stala prvou slovenskou firmou kótovanou na zahraničnej burze priamym spôsobom. V roku 2007 vstúpila prostredníctvom akvizície PVT na český trh. V júli 2009 došlo k integrácii Asseco Czech Republic a Asseco Slovakia, čím vznikla stredoeurópska skupina a obe spoločnosti začali pôsobiť pod názvom Asseco CE. Celá skupina Asseco CE aktuálne zamestnáva viac ako 3 000 ľudí.

Náplň práce

V Assecu sa neustále rozvíjame a posúvame dopredu. Rozširujeme tím mobilného vývoja pre projekty v oblasti zdravotníctva a bankovníctva, ale aj interných projektov užívateľského rozhrania častí systému web aplikácií a mobilných aplikácií.

Hľadáme skúseného a tvorivého iOS developera, ktorý bude zodpovedný za dizajn, vývoj a údržbu aplikácií pre iPhone v rámci celého životného cyklu od koncepcie až po podporu pri nasadení do prevádzky, aby aj naďalej fungovali bezchybne v nových vydaniach.

Náplň práce:

  • Natívny vývoj pre iOS
  • Participácia na našej stratégii mobilného rozvoja
  • Nastavenie štandardu/ smerovania kódovania na projektoch
  • Mentoring mladých vývojárov
  • Spolupráca s team lídrami/ vedúcimi projektov, aby boli projekty doručené včas
  • Agilný vývoj
  • Práca na procese nasadenia (deployment) a uvoľnenia (release) aplikacie v rámci AppStore

Požiadavky

Technické zručnosti:

  • iOS SDK a Xcode, iOS UX guidelines/best practice
  • Swift – pokročilý
  • Objective-C – pokročilý
  • Dobré porozumenie a skúsenosti s rozhraniami API (Ajax, REST, webové služby, XML, JSON, JSONP atď.)
  • Skúsenosti so systémami na správu verzií a responzívny dizajn
  • Pracovné znalosti testovania (Unit testing and Functional testing)
  • Výhodou sú znalosti Java - presah na backend
  • Výhodou sú znalosti Javascriptu

Ponúkame

  • možnosti vzdelávania a osobného rastu,
  • kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia),
  • športové aktivity,
  • práca v dynamickom tíme,
  • doplnkové dôchodkové pripoistenie,
  • Home-Office
  • Sick-days

Články z magazínu

Zobraziť všetky