Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Aston ITM

JAVA Developer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané16.05.2022

Sme softvérová spoločnosť. V oblasti informačných technológií pôsobíme už od roku 1996. Zaoberáme sa vývojom korporátnych webových portálov, intranetov, mobilných riešení, mobilných aplikácií.
Kladieme dôraz na inovatívnosť a na hľadanie takých riešení, ktoré znamenajú rast obratu, zvyšovanie produktivity, znižovanie nákladov a dávajú tak náskok našim zákazníkom voči konkurencii.

Náplň práce

Hľadáme šikovného a skúseného programátora, ktorý je dobrý v JAVE a dokáže pridať ruku k dielu aj na komplexnejších projektoch.

Tvojou náplňou bude:

  • rozvoj a optimalizácia existujúcich webových aplikácií
  • návrh a vývoj nových webových aplikácií (potenciálne aj pre iné segmenty trhu)
  • vyhľadávanie a implementácia nových technologických riešení a postupov
  • analýza nových funkcionalít a odhadovanie ich prácnosti z pohľadu developera
  • vykonávanie code review
  • proaktívne riešenie problémov, analýza príčin a navrhovanie preventívnych opatrení
  • navrhovanie interných vylepšení, ktoré pomôžu tímu dodávať kvalitné riešenia.

Požiadavky

  • 3+ rokov skúseností s vývojom webových aplikácii v JAVE
  • skúsenosť s SQL, Maven, Git, REST, SOAP, JPA (QueryDSL), Spring Boot
  • prehľad o fungovaní frontend javascript aplikácií vítaný (Angular)
  • základy práce v prostredí Linux
  • znalosť docker, CI/CD vítaná
  • očakávame, že si zodpovedný, samostatný, máš profesionálny prístup, si proaktívny v hľadaní riešení, vieš pomôcť ostatným a rád pracuješ v tíme
  • skúsenosť s vývojom v agilnom tíme bude pre teba výhodou.

Ponúkame

  • slobodná firma, ktorá funguje ako komunita
  • pravidelné firemné raňajky, kde si otvorene zdielame všetky informácie
  • pípa s pivkom z kvalitných remeselných pivovarov a pákový kávovar
  • podpora interných StartUp-ov a inovátorov
  • hackatony a prototypovanie inhouse
  • angličtina pre tých, čo ju ocenia a chcú sa zlepšiť
  • interné workshopy, prístupy ku kurzom a podpora kvalitných rozvojových aktivít
  • teambuildingy
  • možnosť pracovať z domu aj z kancelárie

Články z magazínu

Zobraziť všetky