Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Aston ITM

Javascript Developer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané10.02.2022

Sme softvérová spoločnosť. V oblasti informačných technológií pôsobíme už od roku 1996. Zaoberáme sa vývojom korporátnych webových portálov, intranetov, mobilných riešení, mobilných aplikácií.
Kladieme dôraz na inovatívnosť a na hľadanie takých riešení, ktoré znamenajú rast obratu, zvyšovanie produktivity, znižovanie nákladov a dávajú tak náskok našim zákazníkom voči konkurencii.

Náplň práce

V Aston ITM už vyvíjame webové aplikácie nejeden piatok a netajíme sa tým, že robíme softvér, ktorý prináša našim zákazníkom merateľný úspech - posun vpred. Navrhujeme jednoduché riešenia a zároveň sa nebojíme povedať zákazníkovi nie, keď nám niečo nedáva zmysel. Vieme, že bez našich kolegov, ktorí pristupujú inovatívne k riešeniam, by sa to samozrejme nedalo. Záleží nám na udržaní otvorenej komunikácie a výnimočnej kultúry, ktorá nám dáva zmysel chodiť každý deň do práce :). Veríme, že keď dostaneme dôveru a slobodu, tak zodpovedný prístup prichádza od nás prirodzene.

Keďže sa nám rozbiehajú nové projekty, posilňujeme jeden z našich tímov o skúsenejšieho Javascript Developera, ideálne s kombináciou: pokročilý Node.js. + HTML, CSS. Tvojou úlohou v tíme tak nebude len strihať a oživovať weby, ale aj programovať biznis logiku v JavaScripte. Momentálne kódime frontend vo frameworku Vue.js a backend v Node.js.

Požiadavky

  • 3+ rokov skúseností s vývojom webových aplikácií
  • Znalosť HTML5, CSS3, responzívneho dizajnu
  • Znalosť JavaScript - Node.js a Vue.js
  • Očakávame, že si zodpovedná/ý, samostatná/ý, kreatívna/y, proaktívna/y, vieš pomôcť ostatným a rada/rád pracuješ v tíme.

Na projektoch budeš najčastejšie používať:

  • Javascript/Node.js a Vue.js
  • HTML5, CSS3
  • XSLT, XML
  • SQL
  • GIT
  • Jira, Confluence
  • Scrum

Ponúkame

  • každé ráno voňavá kávička
  • pravidelné firemné raňajky
  • ovocie
  • pípa s pivkom z kvalitných remeselných pivovarov
  • podpora interných StartUp-ov
  • možnosť pracovať aj na home-office
  • vzdelávanie
  • fungujeme v malých scrumových tímoch. Hlas každého má váhu a tímové rozhodnutia robíme spoločne, bez zásahu ľudí mimo tímu.

Články z magazínu

Zobraziť všetky