Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

AXASOFT

Backend developer POS

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané14.10.2021

Spoločnosť AXASOFT, a.s. pôsobí na trhu informačno-komunikačných technológií takmer 30 rokov. Disponuje tímom vysokokvalifikovaných ľudí s bohatými odbornými skúsenosťami.
Má dlhoročné skúsenosti v oblasti prevádzky a servisu POS terminálov pre finančné inštitúcie a retailovú sieť SR.
Ponúka svojim obchodným partnerom najnovšiu modelovú radu EFT POS terminálov od spoločnosti Ingenico. Zariadenia spĺňajú bezpečnostné kritériá a sú schopné akceptovať čipové i bezkontaktné transakcie vrátane NFC.
Axasoft má vyvinutú vlastnú softvérovú aplikáciu na akceptáciu bankových platobných kariet v rámci pravidiel medzinárodných kartových spoločností.
Vyvíja a implementuje do POS terminálov služby s pridanou hodnotou, ako sú: dobíjanie predplatených kariet mobilných operátorov (TOP UP), platbu faktúr a šekov, paysafecard, akceptáciu palivových kariet.
Axasoft vydáva elektronické stravovacie karty Stravenka.

Náplň práce

  • participácia na analýze a návrhu nových riešení
  • spolupráca pri testovaní
  • optimalizácia existujúcich SQL
  • údržba a rozvoj existujúcich C, C++ programov
  • údržba a rozvoj existujúcich databázových PL SQL procedúr

Požiadavky

Požadujeme minimálne trojročnú prax vo vývoji C, C++ a SQL a nasledovné programátorské znalosti, skúsenosti a schopnosti:

  • pokročilá znalosť Oracle DB, SQL
  • pokročilá znalosť C, C++
  • pokročilá znalosť UNIX/Linux
  • skúsenosti so systémami SVN/Git, Maven
  • znalosť produktov Atlassian JIRA & Confluence
  • základy Java
  • Vysokoškolské vzdelanie v odbore IT
  • ovládanie technickej angličtiny

Úspešný uchádzač by mal mať:

  • schopnosť analytického a logického myslenia
  • tímový a proaktívny prístup k zvereným úlohám, zodpovednosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • ochotu prehlbovať svoje vedomosti
  • dobré komunikačné schopnosti

Ponúkame

Práca v stabilnej spoločnosti - sme takmer 30 rokov na trhu
Čiastočne pružný pracovný čas
Po zaškolení možný čiastočný home office
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (po odpracovaní 1 roka)
Firemný mobilný telefón a ostatné pracovné prostriedky

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top