Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Barney Studio

Staň sa kreatívnym dizajnérom v Barney

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané11.08.2022

To, kto sme, a aká je naša misia, je jednoduché: sme multidisciplinárne brandingové štúdio, ktoré mení dobré značky na skvelé.

Tvoríme svetové názvy, dizajn, branding a aktivačné kampane, ktoré rezonujú s firemnou víziou a misiou. Aktivujeme zákazníkov na tých správnych miestach. V Barney Studio vieme, ako spraviť značky úspešnými a bohatými, a teba spokojným / spokojnou.

Pracuj s nami pre najlepších (globálny Red Bull, Sedita, EssilorLuxottica, Niké, UNIQA), máme pre teba miesto, kde budeš vždy vypočutý/á, akceptovaný/á a kde sa budeš za každých okolností dobre cítiť.

Náplň práce

Dizajnérka alebo dizajnér? Na tom nezáleží. Dôležité je, že ti máme toho veľa čo ponúknuť - na oplátku sa potešíme, ak budeš zvládať nasledujúce činnosti:

Široká skladba zadaní:

  • Bežné denné menšie zadania - sociálne siete, leták do printu, banner na web,
    moodové vizuály k rôznym témam a do rôznych umiestnení,
  • DTP zadania rôznych typov (online aj offline),
  • tvorba prezentácií,
  • kde-tu nejaký ten webdizajn,
  • a čo ďalšie príde.

Požiadavky

V Barney si strážime kvalitu a prístup - k tebe aj ku klientom. To je totiž jeden z odlišovacích prvkov nášho tímu. :) Budeme radi, ak budeš:

  • Mať schopnosť sa ešte raz s odstupom pozrieť na svoj výstup akoby z vtáčieho pohľadu a odovzdať tak skvelý výsledok,
  • ovládať bežné nástroje balíka Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator),
  • vedieť dať výstupom invenciu, teda nerobiť len to, čo sa nadiktuje, ale vložiť vlastný podpis (v rámci mantinelov klienta, samozrejme),
  • mať schopnosť pracovať samostatne, nebudeme ťa mikromanažovať, nikdy, naozaj!
  • Oplatí sa vedieť z každého rožka troška, aby si si pomohol / pomohla, keď je treba, na pomoc, podporu a navedenie správnym smerom sú ale k dispozícii všetci kolegovia. :)

Ponúkame

V našom kreatívnom štúdiu máme jednu ultimátnu výhodu, a tou je VOĽNOSŤ. Okrem toho ťa u nás nečaká ŽIADNY MIKROMANAŽMENT. A, samozrejme, aj kopec ďalších drobností, ktoré považujeme za samozrejmosť:

  • prácu na najväčších svetových a lokálnych klientoch (globálny Red Bull, Bageterie Boulevard, globálna Zynga, Novartis, Niké a ďalší) na Slovensku, v ČR, Švajčiarsku, Veľkej Británii, USA, Fínsku a Kanade,

  • Možnosť pracovať na množstve CSR projektov z rôznych sfér (#ZaockujemSa, Cielime cirkulárne, Cesta k prijatiu, Inštitút pracovnej pohody),

  • plne vybavené kancelárie v historickom centre na Karpatskej ulici, snacky, osvieženie, jedlo,

  • podpora športovania, kurzy a iné, podľa toho, čo si vyberieš,

  • v rámci situácie a možností čo najväčšia pohoda, pretože vtedy sa človeku pracuje najlepšie, a cíti sa následne dobre aj doma a kade-tade,

  • podpora tvojich záujmov a aktívny záujem o to, čo robíš, podporíme ťa pracovne aj mentálne,

  • skvelá komunikácia a organizovanosť, ako aj time management,

  • prepracovaný project management, v rámci ktorého ti zadania prúdia tak, aby si sa cítil/a 100 % v pohode a dobre,

  • skúsený tím kolegov, ktorí ťa podržia v rámci priateľského kolektívu, ktorý umelo nevoláme "rodina". Vieme, že doma máš frajerku, frajera, frajerov, manželov, manželky a rodiny, a z toho vyplýva:

nepovinné teambuildingy, buď prosto sám / sama sebou. :)

Sme LGBTQ friendly, aktívne podporujeme rôzne komunity.

Články z magazínu

Zobraziť všetky