Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Barney Studio

Kreatívny Copywriter / Ideamaker

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané26.03.2022

To, kto sme, a aká je naša misia, je jednoduché: sme multidisciplinárne brandingové štúdio, ktoré mení dobré značky na skvelé.

Tvoríme svetové názvy, dizajn, branding a aktivačné kampane, ktoré rezonujú s firemnou víziou a misiou. Aktivujeme zákazníkov na tých správnych miestach. V Barney Studio vieme, ako spraviť značky úspešnými a bohatými, a teba spokojným / spokojnou.

Pracuj s nami pre najlepších (globálny Red Bull, Sedita, EssilorLuxottica, Niké, UNIQA), máme pre teba miesto, kde budeš vždy vypočutý/á, akceptovaný/á a kde sa budeš za každých okolností dobre cítiť.

Náplň práce

U nás v kreatívnom štúdiu Barney obsadzujeme pozíciu venovanú primárne kreatíve, ideamakingu a copywritingu. Potešíme sa, ak ti nerobí problém pripraviť nejaký ten status alebo storku na sociálne siete a teda tvorbu obsahu na FB, IG, Li a iné. 🤗 Dôležitou úlohou bude kreatívny dohľad nad všetkými ideami, kreatívnymi konceptami a, samozrejme aj ich vytváranie a navrhovanie. Časom táto pozícia môže prerásť práve do pozície kreatívneho riaditeľa / riaditeľky. Skvelé by bolo, keby si sa trošku orientoval/a aj v performance na sociálnych sieťach, ale vôbec to nie je podmienka, ber to, prosím, len ako pridanú hodnotu.

Máme širokú skladbu klientov prakticky z celého sveta, preto ti u nás nehrozí nedostatok práce alebo, nedajbože, nuda.

Požiadavky

Skvele sa u nás uplatníš, ak:

  • Si orientovaný/á na spoľahlivosť a precíznosť.
  • Ti netrvá vytvoriť kreatívu k jednému príspevku niekoľko hodín.
  • Vieš navrhnúť ideu / idey ku kampani, kreatívne koncepty a iné.
  • Máš neopozerané nápady, ktoré majú potenciál dobre fungovať.
  • Vieš dobre písať, tvoriť články, koncepčné obsahové seriály na sociálne siete, a vieš aj pripraviť príspevky na sociálne siete.
  • Vieš dobre fungovať samostatne, pretože my ti určite nebudeme „nakúkať“ cez plece na to, čo robíš.
  • Zároveň vieš dobre pracovať aj v tíme, pretože reklama si to často žiada.
  • máš 100 % gramatiku a dokonalú znalosť slovenského jazyka.
  • Sa dohovoríš anglicky - angličtina je u nás povinnou jazdou, nemusí byť na native úrovni, ale mal/a by si sa vedieť dohovoriť s kolegom / kolegyňou, prípadne, raz za čas, aj s klientom.
  • Dokážeš pri ad-hoc zadaniach fungovať rýchlo.
  • Myslíš koncepčne, teda nepozerať sa na zadanie len ako na jedno zadanie, ale zabezpečiť, aby korešpondoval aj s ďalšími aktivitami značky, vrátane sociálnych sietí a ostatných kanálov.

Ponúkame

  • V našom kreatívnom štúdiu máme jednu ultimátnu výhodu, a tou je VOĽNOSŤ. Okrem toho sú tu aj ďalšie pridružené benefity:
  • Žiadny mikromanažment,
  • možnosť pracovať na množstve CSR projektov z rôznych sfér (#ZaockujemSa, Cielime cirkulárne, Cesta k prijatiu),
  • v rámci situácie a možností čo najväčšia pohoda, pretože vtedy sa človeku pracuje najlepšie,
  • prácu na najväčších svetových a slovenských klientoch (globálny Red Bull, Bageterie Boulevard, Novartis, Niké a ďalší),
  • skvelá komunikácia a organizovanosť, ako aj time management,
  • skúsený tím kolegov, ktorí ťa podržia v rámci priateľského kolektívu,
  • nepovinné teambuildingy, buď prosto sám / sama sebou.
  • Sme LGBTQ friendly, aktívne podporujeme rôzne komunity.

Články z magazínu

Zobraziť všetky