Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Boataround.com

Back-end programátor

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané21.09.2021

Boataround launched in 2016 when Pavel Pribiš and Jana Escher – both ex-managers at Booking.com and sailing enthusiasts, joined forces to drive innovation in this yet to be conquered offline industry.

Today, we are the world leaders, with more than 19,000 boats in 73 countries and over 120,000 customers around the globe. With offices in Bratislava, Barcelona, Split and Athens we are on the way to help the bookers to find and book boats anywhere on the planet.

Náplň práce

Boataround je on-line vyhľadávač jácht vo svete, ktorý spája majiteľov lodí s klientami po celom svete.

Do nášho IT teamu hľadáme šikovného Junior Back-end Programátora, ktorý nám pomôže vybudovať rýchly a stabilný web.

Budeš sa podieľať na vývoji back-endu, vylepšovanie aplikácie a veľa ďalších zaujímavých vecí.

Budujeme unikátny technologický produkt a team schopných ľudí, ktorí sa na ňom podieľajú. V našom tech-stacku sa stretneš s PHP (Laravel), MongoDB, Redis, NodeJS, Microservice architecture a Docker-om.

Kvalitu kódu zabezpečujeme vďaka pravidelným Code Reviews a automatizovaným testom.

Ak chceš pracovať na zaujímavých veciach, baví ťa programovanie a chceš sa vypracovať na skúseného programátora, bude sa ti u nás páčiť.

Požiadavky

Laravel (PHP framework) - Základy
Python - Základy
Záujem o moderné technológie
Záujem zlepšovať a učiť sa

Ponúkame

Štvrťročný bonus 15% (zamestnanecké akcie)
25 dní platenej dovolenky
Kariérny rast a pravidelný mentoring
Perfektní kolegovia a pekné kancelárie v centre mesta
Možnosť vyskúšať si jachting
Možnosť ďalšieho vzdelávanie a práce s modernými technológiami
Multišport kartu

Články z magazínu

Zobraziť všetky