Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Boataround.com

Frontend Tester

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1300 — 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané27.07.2022

Boataround launched in 2016 when Pavel Pribiš and Jana Escher – both ex-managers at Booking.com and sailing enthusiasts, joined forces to drive innovation in this yet to be conquered offline industry.

Today, we are the world leaders, with more than 19,000 boats in 73 countries and over 120,000 customers around the globe. With offices in Bratislava, Barcelona, Split and Athens we are on the way to help the bookers to find and book boats anywhere on the planet.

Náplň práce

Chceš začať svoju kariéru v IT? Láka ťa pracovať pre rýchlo rozvíjajúci sa start-up a máš chuť vidieť výsledky svojej práce? Máme tu niečo pre teba. Na pozícií Frontend testera môžeš očakávať nasledovné aktivity:

  • prípravu testovacích plánov
  • prípravu manuálnych testov
  • prípravu automatizovaných testov
  • tvorbu testovacích scenárov
  • analýzu správania systému
  • analýzu rýchlosti webu a vplyvu nových funkcionalít
  • vykonávanie testov na rôznych zariadeniach
  • analýzu výsledkov testov
  • prípravu testovacích dát
  • úzku spoluprácu s vývojármi

Požiadavky

Aké máme na Teba požiadavky? Na začiatok tieto:

  • základnú znalosť
  • HTML
  • CSS (SCSS)
  • javascript
  • REST
  • chuť uciť sa nové technológie
  • kritické myslenie
  • cit pre detail
  • znalosť angličtiny na úrovni B1

Ponúkame

Ak Ti nestačí myšlienka, respektíve fakt, že budeš súčasťou slovenského produktu so start-upovou kultúrou, ponúkame Ti aj nasledovné:

• 5 dní dovolenky navyše
• Kvartálny bonus v závislosti od individuálneho výkonu
• Multisport kartu - aby si bol fit na letné jachtovačky predsa :-)
• Možnosť zažiť si jachting na vlastnej koži - a úplne zadarmo!
• Prácu v medzinárodnom prostredí - nikdy nevieš, či sa ozve angličtina, nemčina, taliančina alebo iný cudzí jazyk
• Mnoho (a pravidelných) tímových akcií - naše Great Gatsby párty sú jedinečné a nezabudnuteľné!

Články z magazínu

Zobraziť všetky