Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Boataround.com

Manažér/ka online marketingu (CMO)

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat3000 — 5000 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané22.07.2022

Boataround launched in 2016 when Pavel Pribiš and Jana Escher – both ex-managers at Booking.com and sailing enthusiasts, joined forces to drive innovation in this yet to be conquered offline industry.

Today, we are the world leaders, with more than 19,000 boats in 73 countries and over 120,000 customers around the globe. With offices in Bratislava, Barcelona, Split and Athens we are on the way to help the bookers to find and book boats anywhere on the planet.

Náplň práce

Na pozíciu CMO do našej spoločnosti hľadáme človeka, ktorý je jednak skúsený expert v oblasti online marketingu. No zároveň hľadáme silného lídra, ktorý bude viesť svoj marketingový tím a posúvať ho tým správnym smerom. Hľadáme teda profíka so srdcom a citom pre vedenie ľudí. Ako bude vyzerať náplň práce?

  • Definovať, plánovať a zároveň exekutívne zastrešovať marketingovú stratégiu pre Boataround
  • Viesť šikovných marketérov (hovoríme asi o 8 talentoch)
  • Zodpovednosť za budovanie značky
  • Posilnenie firemného online marketingu
    Veľa práce s dátami, menej s kreatívou

Požiadavky

Na pozíciu radi zvážime kandidáta/tku, ktorý/á:

  • Má min. 5 rokov skúseností s online marketingom, sociálnymi sieťami či PPC agendou
  • Skúsenosť s vedením ľudí/svojho tímu je veľmi dôležitá
  • Preferujeme kandidáta/tku z prostredia turizmu, cestovného ruchu, e-commerce prípadne online marketingovej agentúry - v najlepšom prípade z prostredia start-upu
  • U kandidáta/tky tiež hľadáme skúsenosť s marketingovou automatizáciou (PPC Bee) a skúsenosť s prácou s veľkými CPC kampaňami (v Európe, celosvetovo)
  • Znalosť angličtiny na úrovni C1
  • Má perfektné zručnosti v rámci vedenia ľudí, profesionálne komunikuje, rýchlo sa adaptuje a učí a taktiež prevezme zodpovednosť za svoju prácu

Ponúkame

Ak Ti nestačí myšlienka, respektíve fakt, že budeš súčasťou slovenského produktu so start-upovou kultúrou, ponúkame Ti aj nasledovné:

  • 5 dní dovolenky navyše
  • Kvartálny bonus v závislosti od individuálneho výkonu
  • Multisport kartu - aby si bol fit na letné jachtovačky predsa :-)
  • Možnosť zažiť si jachting na vlastnej koži - a úplne zdarma!
  • Prácu v medzinárodnom prostredí - nikdy nevieš, či sa ozve angličtina, nemčina, taliančina alebo iný cudzý jazyk
  • Mnoho (a pravidelných) tímových akcií - naše Great Gatsby párty sú jedinečné a nezabudnuteľné!

Články z magazínu

Zobraziť všetky