Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

British American Tobacco (CZ)

POP&POS Executive

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1900 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané01.06.2022

Náplň práce

Úlohou POP tímu je zaujať spotrebiteľov, presvedčiť ich, aby nakupovali, a motivovať zákazníkov, aby predávali naše značky. Jeho úlohou je vyvinúť komunikačný materiál, ktorý zaujme spotrebiteľov. Jednou z najväčších výziev tejto pozície bude, že zatiaľ čo väčšinová agenda tímu sa vzťahuje na ČR a všetci jeho súčasní členovia sedia v kancelárii v Prahe, naša nová posila bude zdieľať kanceláriu s kolegami v Bratislave, s ktorými bude mať tiež častú interakciu.

Čo bude presne náplňou tvojej práce?

  • Podieľať sa na vývoji inovatívnej a efektívnej komunikácie smerom k zákazníkovi v mieste predaja.
  • Navrhovať a vyvíjať nový POP materiál, ktorý zlepšuje viditeľnosť značiek BAT.
  • Komunikovať s externými agentúrami, ktoré sú za vývoj a prípravu materiálu zodpovedné.
  • Sledovať, či je všetko dodané včas a v správnej kvalite.
  • Zaisťuje meranie výsledkov kampaní a implementuje poznatky pri vývoji budúcich aktivačných stratégií a plánov.
  • Pomáha rásť a motivovať zvyšok tímu a poskytuje im na pravidelnej báze spätnú väzbu. Samozrejmosťou je férová komunikácia s celým tímom, pretože jedinec u nás nezmôže nič.
  • V dennom kontakte je tiež s ostatnými oddeleniami, najviac s kolegami z oddelenia key account a area managermi. Dáva pozor, aby neprekročil zverený budget.

Category management – naše portfólio už nie je len o cigaretách, správne zanalyzovať, aký podiel cigariet a alternatívnych produktov by mal byť v ponuke, bude takisto tvojou úlohou.

Tvorba plánogramov – s category managementom úzko súvisí aj plánogram, t. j. ako budú jednotlivé produkty v predajni prezentované a usporiadané.

Požiadavky

  • Skúsenosti z marketingu – FMCG alebo agentúra – aspoň 3 roky.
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Skúsenosti s organizovaním seba aj ostatných, motivovaním a riadením ľudí aj externých agentúr.
  • Slovenčina aj angličtina by pre teba mali byť hračkou slovom aj písmom.
  • Počítačové zručnosti: MS Word, Excel, Power Point na profesionálnej úrovni – ale je možné sa v tomto procese aj zdokonaľovať.
  • Touto vlastnosťou je presnosť a zvedavosť a kreativita ti nie je cudzia.
  • Keď niečo začneš, tak to dokončíš v tej najvyššej kvalite. Si „dizajnérsky náročný“ a neuspokojíš sa len tak s hocičím.
  • Vodičský preukaz skup. B
  • Technicky orientovaný profil je výhodou.

Ponúkame

  • Základnú mzdu od 1900€ brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.
  • Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
  • Dobré zázemie a pracovné podmienky.
  • Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja.
  • Príležitosti pre kariérny rast.

Články z magazínu

Zobraziť všetky