Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

CEWE

Web content & SEO špecialista

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1600 — 1700 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané17.05.2022

CEWE a. s. je dcérskou spoločnosťou firmy CEWE Stiftung & Co. KGaA, európskym lídrom v oblasti fotospracovania a digitálnej tlače. S viac ako 3 300 zamestnancami a najmodernejšími tlačiarenskými strojmi zabezpečuje CEWE výrobu niekoľko miliárd digitálnych fotografií a milióny CEWE FOTOKNÍH a fotodarčekov najvyššej kvality.

CEWE v Bratislave a v Prahe sú jednotkou na trhu fotospracovania. Známa je hlavne svojím prémiovým značkovým produktom „CEWE FOTOKNIHA“ a vlastnou sieťou prémiových maloobchodných predajní CEWE Fotolab.

Náplň práce

  • Zodpovednosť za inšpiračné články/DIY tipy k produktom (väčšina obsahu sa preberá z centrály)
  • Optimalizovanie web stránky za účelom jej rýchlejšieho a ľahšieho vyhľadávania a zvyšovania návštevnosti stránky
  • Vyhľadávanie kľúčových slov vhodných pre firemnú web stránku
  • Analýza v rámci SEO nástrojov a vykonávanie SEO vyhodnotení
  • Monitorovanie, zaznamenávanie a reportovanie SEO metrík, vrátane zaznamenávania trendov a vplyvu určených kľúčových slov
  • Budovanie LinkBuildingu, vykonávanie analýz externých a interných prelinkovaní a navrhovanie odporúčaní
  • Textové korektúry
  • Neustále sledovanie a reporting KPI
  • Tvorba textov pre newsletter v koordinácii s CRM manažérom
  • Spolupráca s kolegami z ostatných oblastí online marketingu

Požiadavky

Minimálne 2-ročné skúsenosti z oblasti online marketingu

  • Znalosť SEO (contentová aj technická časť) na pokročilej úrovni
  • Záujem o online marketing, SEO a o tvorbu a správu blogu
  • Skúsenosti s copywritingom, písaním blogu, gramatika, štylistika
  • Fotografovenie ako hobby - výhodou
  • Komunikácia, v písomnom aj verbálnom prejave, v jazyku slovenskom aj anglickom
  • Tímová spolupráca, schopnosť pracovať aj samostatne a hlavne zodpovedne
  • Cieľavedomosť, odolnosť voči stresu, zmysel pre detail a kreativitu, silná orientácia na detaily

Ponúkame

V našej spoločnosti sa môžeš tešiť na:

  • prácu v modernom pracovnom prostredí s priateľskou atmosférou,
  • mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou,
  • prácu pre najznámejšiu celosvetovo pôsobiacu spoločnosť v oblasti fotospracovania,
  • zaujímavé pracovné cesty, firemné akcie a teambuildingy, rôzne zamestnanecké benefity, ako napríklad jazykové kurzy, príspevok do DDS, Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa, masáže a iné.

Články z magazínu

Zobraziť všetky