Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Clean point

Marketer

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1300 — 1600 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané26.09.2022

Náplň práce

Thaioase www.thaioase.sk je sieť prevádzok zatial len v Bratislave, ktorá ponúka prvotriedne služby v oblasti Thajských masáží. Marketing tvorí neoddeliteľnú súčasť našej identity a aktívne sa sústreďujeme na off-line aj online kampane.

Ak máš radosť z práce, ktorá je aj tvojou inšpiráciou, baví ťa aktívne sa podieľať na vymýšľaní online a offline kampaní tak hľadáme práve Teba. :-)

Náplňou tvojej práce bude:
• Dohľad nad brand a kampaňovými aktivitami
• Zabezpečovanie marketingových aktivít podľa plánu, ich vyhodnocovanie a reporting (Google Analytics, Google Ads, Facebook Business Manager…)...

Požiadavky

• skvelé komunikačné zručnosti v ústnej a písomnej forme
• aktívna angličtina
• záujem pôsobiť a rozvíjať sa v oblasti marketingu

Ponúkame

• otvorené, priateľské pracovné prostredie
• vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast

Články z magazínu

Zobraziť všetky