Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

ContentFruiter

Social Media Specialist

MestoNitra

FormaFull-time

Platod 1100 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané16.03.2022

Sme content marketingová agentúra pôsobiaca v Nitre. Už viac ako 5 rokov sa špecializujeme na content marketingové projekty a vytvárame informačných lídrov na trhu.

Náplň práce

Ak máš radosť z práce, ktorou tvoríš hodnoty, rád posúvaš svoje hranice a zodpovednosť je prirodzenou súčasťou Tvojho DNA, hľadáme práve Teba!

Náplňou Tvojej práce na oddelení distribúcie obsahu pre projekty zamerané na content marketing bude:

  • spravovanie sociálnych sietí - FB, Instagram, príležitostne YouTube, LinkedIn v rámci content marketingových projektov pre našich klientov
  • aktívna účasť na tvorbe obsahu pre sociálne siete - príspevky a statusy
  • tvorba newslettrov
  • grafická úprava príspevkov

Požiadavky

  • záujem pôsobiť a rozvíjať sa v oblasti správy sociálnych sietí a online priestoru
  • prehľad v nových trendoch v online marketingu
  • proaktívny prístup
  • základná znalosť SEO - výhodou
  • skúsenosť s prácou v Photoshope - výhodou
  • tímový hráč so schopnosťou prezentovať vlastný návrh a idey
  • pozitívne ladenie a odhodlanosť neustále sa zdokonaľovať, rozvíjať a podieľať sa na rozvoji spoločnosti

Ponúkame

  • otvorené, priateľské, progresívne a freelancerské pracovné prostredie
  • vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast
  • práca v rýchlo sa rozvíjajúcej inovatívnej spoločnosti pôsobiacej na medzinárodnej úrovni
  • Home office v kombinácii s prácou v office v NR
  • flexibilný pracovný čas
  • odborné vzdelávanie podľa potrieb a preferencií

Články z magazínu

Zobraziť všetky