Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Dataconcept

PPC špecialista / Campaign Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1400 — 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané06.09.2021

Tvoríme digitálne komunikačné koncepty, v ktorých identifikujeme individuálneho zákazníka a sledujeme jeho správanie sa. Pomocou technológií vytvárame personalizovanú komunikáciu tak aby sme ho úspešne doviedli do cieľa. Vďaka zákazníckym dátam vytvárame pre zákazníka optimálnu cestu, vytvárame digitálny zážitok a stratégiu komunikácie.

Náplň práce

Návrh, exekúcia a vyhodnocovanie výkonnosti digitálnych kampaní
Návrh automatizovaných kampaní (web, emaily, sociálne siete, search)
Vyhodnocovanie a interpretácia zákazníckych dát (spolupráca pri vytváraní návrhov zberu webových dát)
Spolupráca v rámci projektových tímov (marketing automation, digital marketing, business strategy, data scientist)

Požiadavky

HTML - Poteší
CSS - Poteší
E-mail marketing - Poteší
Google Ads - Mierne pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Facebook Business manager - Mierne pokročilý

Ponúkame

  • hodiny angličtiny 🌍
  • teambuildings 🍺
  • super kolegov 😎

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top