Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Dedoles

Facebook Ads Data Analyst

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypTPP

Úroveň

Pridané09.09.2022

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Náplň práce

Hľadáme k sebe skutočne vyskillovaného človeka, ktorý nášmu PPC tímu prinesie nový vietor :) Niekto, kto má chuť hľadať cestičky ako sa dajú veci zlepšiť a nebáť sa vybočiť zo zabehnutých koľají.

Náplň práce nebude tvoriť operatíva, nastavovanie reklám a pod, ale strategické premýšľanie a hľadanie spôsobov na zlepšenie, nastavovanie testov, vyhodnocovanie, komunikácia s teamom a s partnermi priamo z facebooku.

Poďme si to ale zhrnúť. Čo ťa u nás bude čakať?

  • tvorba stratégie pre facebook reklamy,
  • príprava reportov a analýz,
  • návrh KPIs a zodpovednosť za ich dodržiavanie,
  • nastavovanie, analyzovanie a vyhodnotenie testov vrámci FB Ads,
  • rozvoj a vzdelávanie teamu,
  • komunikácia a spolupráca s externými partnermi aj internými kolegami.

Požiadavky

Určite od teba budeme očakávať:

  • komunikatívnosť,

  • schopnosť argumentovať a obhájiť si svoje nápady a výsledky.

  • vynikajúci prehľad v online marketingu a porozumenie atribúcie,

  • zaujímavé nápady, otvorenú myseľ :)
    Šplhneš si u nás ak máš skúsenosť s:

  • manažovaním množstva účtov,

  • prácou v agentúre alebo u veľkého ecommerce hráča (výhodou),

  • vedením a motivovaním tímu,

  • komunikáciou v angličtine (budeš komunikovať priamo s ľuďmi z facebooku.

Ponúkame

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a k tomu ešte:

  • skvelý office pri nových Nivách,
  • zamestnanecké zľavy na naše veselé produkty,
  • Employee Assistance Program - finančné a psychologické poradenstvo,
  • sick days,
  • extra deň voľna pri sobáši a narodení dieťaťa,
  • zdieľanú knižnicu a ďalšie iné :)

Články z magazínu

Zobraziť všetky