Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

DFC Industrial services

Full-stack web developer pre rozbeh nového projektu SaaS riešenia

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 2000 €

Úroveň

Pridané28.03.2021

Náplň práce

V spolupráci so spoločnosťou Via Aurea sme navrhli úplne nový logistický systém, ktorý prepojí akýkoľvek e-shop so skladmi a zaistí rôzne procesy súvisiace s nákupom zásob, skladovaním, objednávky, napojenie na expedičné a logistické firmy.

Architektúra:
JS frontend (primárne Vue.js) a backend microservices (PHP, Node.js), API (e-shop konektory, integrácia s logistickými službami, Warehouse management systémem a pod). Systém bude prevádzkovaný formou kontejnerov v Kubernetes ako 12-faktorová bezestavová aplikácia.

Používané technológie:
PHP 7,8
Nette, Laravel, Symfony, Slim
PSR, Composer
Vue.Js, React
Node.JS
MariaDB, MongoDB, ElasticSearch, Redis
REST, API, Git, Docker, CI, DI, K8S, RabbitMQ, MVC, JWT

Požiadavky

Min. 2-ročná skúsenosť s vývojom PHP 7 alebo 8
Skúsenosť s PHP frameworky (Nette/ Laravel/ Symfony/ Slim)
Znalosť SQL (MariaDB a prípadne aj MongoDB, ElasticSearch, Redis)
Byť flexibilný, schopný hľadať nové riešenia a sledovať moderné trendy
Nemusíš mať roky skúseností, ale očakávame nadšenie a chuť sa vzdelávať

Ponúkame

Chceš byť súčasťou tohto projektu od úplného začiatku?
Práve rozbehnutý startup v oblasti medzinárodnej logistiky, fulfilmentu a nových obchodných modelov v e-commerce hľadá tím Full-stack developerov, ale vieme nájsť miesto aj pre Backend (PHP) developera.

Možnosť veci ovplyvňovať, aby napredovali správnym smerom.
Možnosť sebarealizácie.
Získať podiel vo firme.
Viac o nás tu: https://www.viaaurea.cz

Články z magazínu

Zobraziť všetky