Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Diorama

Account manager/ka

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané20.06.2022

We are Diorama. A group of creative professionals based in Bratislava, Slovakia. We believe in hard work, determination and strong relationship while specializing in various forms of communication, design, and technologies. Under one roof, we bring together specialists in communication, marketing, and design. Our clients include Slovenská sporiteľňa, Generali, Radosť, CORWIN, and HB Reavis.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme novú krv, ktorá sa chce vo svojej profesii posunúť a vie, že dobrá práca vzniká spojením šikovných ľudí. V diorame si zakladáme na kvalitných výstupoch, a pokiaľ chceš byť ich súčasťou, radi sa s tebou stretneme. Dôležité pre nás je nasadenie, nadšenie pre prácu a ochota posúvať sa. Ak máš chuť pracovať v malom tíme, no na veľkých veciach, určite sa nám ozvi. Aktuálne totiž hľadáme skúseného account manažéra alebo manažérku.

Čo bude tvojou náplňou práce?

Pod tvojou taktovkou budú vznikať projekty rôznych typov a veľkostí. Užiješ si spoluprácu s veľkými hráčmi, ale aj niche projektami. Pôjde najmä o tvorbu značiek, obsahu, kampaní a webových riešení. Projekty budú pod tvojím drobnohľadom od zadania cez výrobu až po implementáciu a servis. Súčasťou pracovnej náplne bude každodenná komunikácia s ľuďmi - v tíme, na strane klienta a s externými dodávateľmi. Okrem toho bude zásadným prvkom tvojej práce organizovanie a vedenie stretnutí, tvorba cenových ponúk, plánovanie kapacít, zadávanie úloh, reporting či príprava podkladov pre fakturáciu.

Požiadavky

Čo od teba očakávame?

• Chuť posúvať sa a rozvíjať.
• Nadšenie pre dobré projekty.
• Komunikácia ti nie je cudzia.
• Precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť a zodpovednosť.
• Energia ťahať projekty k tomu najlepšiemu výsledku.
• Analytické myslenie.
• Angličtina a slovenčina na veľmi dobrej úrovni.
• Pozitívny vzťah k Excelu, tabuľkám, organizácii času a práce.
• Schopnosť dlhodobo plánovať a riešiť ad hoc problémy.
• Skúsenosti v odbore aspoň 3 roky.

Pokiaľ máš radosť, keď veci pod tvojím vedením fungujú, daj nám o sebe vedieť. Nezabudni nám napísať, čo ťa na práci baví a kam by si sa u nás chcel/a posunúť.

Ponúkame

Vzdelávanie

Radi ťa vyšleme na konferencie na Slovensku alebo v zahraničí. Pokiaľ viac preferuješ online vzdelávanie, ponúkame prístup ku kurzom na lynda.com alebo udemy.com.

Články z magazínu

Zobraziť všetky