Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Divino

Copywriter

MestoRemote

FormaPart-time

Plat20 — 50 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané26.05.2022

Sme komunikačná agentúra, ktorá sídli v domčeku na Brezovskej. Tvoríme a hráme sa nielen v oblasti PR, ale aj v oblasti online či influencer marketingu. Pre našich klientov zastrešujeme kompletné PR služby, eventy, tlačové konferencie, vytvárame im stratégie pre online, spravujeme sociálne siete a tvoríme content. Neodmysliteľnou súčasťou našej práce sú školenia, vzdelávanie a CSR projekty. Každý prináša do tímu to, čo vie najlepšie a spolu tvoríme perfektný celok a tím, o čom svedčia získané ocenenia Prokop či Zlatý středník.
Sleduj náš IG - https://www.instagram.com/divino_agency/

Náplň práce

Zaujímajú ťa témy ako korporátna komunikácia či finančníctvo? Vieš písať nielen pútavé titulky, ale aj odborné texty? Máš prehľad v bankovom sektore? Ozvi sa nám, pretože hľadáme práve teba!

Požiadavky

• tvorbu autorských textov,
• prípravu špeciálnych materiálov do printu aj online,
• sledovanie aktuálneho diania v danej téme,
• prinášanie nových tém,
• zúčastňovanie sa na klientskych podujatiach
• tvorbu obsahu na web a do newslettrov

Požiadavky:

Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. alebo II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
Slovenský jazyk – na vynikajúcej úrovni

Predpoklady:
• predchádzajúca práca v PR agentúre či mediach,
• orientácia v oblasti finančníctva,
• kreativita,
• časová flexibilita,
• samostatné a strategické uvažovanie.

Ponúkame

Ponúkame:
Flexibilný pracovný čas.
Možnosť home-office až do 100% pracovného času.
Firemné párty a akcie.
Možnosť bezplatného vzdelávania v rámci našich vzdelávacích podujatí.

Články z magazínu

Zobraziť všetky