Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Divino

PR/Online Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1000 — 1200 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané18.01.2022

Sme komunikačná agentúra, ktorá sídli v domčeku na Brezovskej. Tvoríme a hráme sa nielen v oblasti PR, ale aj v oblasti online či influencer marketingu. Pre našich klientov zastrešujeme kompletné PR služby, eventy, tlačové konferencie, vytvárame im stratégie pre online, spravujeme sociálne siete a tvoríme content. Neodmysliteľnou súčasťou našej práce sú školenia, vzdelávanie a CSR projekty. Každý prináša do tímu to, čo vie najlepšie a spolu tvoríme perfektný celok a tím, o čom svedčia získané ocenenia Prokop či Zlatý středník.
Sleduj náš IG - https://www.instagram.com/divino_agency/

Náplň práce

Hľadáme šikovných managerov, ktorí ľavou zadnou zvládnu mutlitasking v PR a online
svete, a budú spolupracovať s našimi milovanými klientmi ako Slovenská sporiteľňa, Dr. Oetker, Lego, Cinema City, Vasky či Exeltis. Hľadáme ľudí, ktorí zvládajú nával e-mailov, tlačových správ, copywriting, spolupráce s influencermi a prostredie onlinu im tiež nie je cudzie.

Požiadavky

  1. Tvojou každodennou prácou bude komunikácia s klientom a zastrešovanie tematických projektov, kde skĺbiš svoju schopnosť strategického myslenia, organizačné zručnosti so zmyslom pre detail a chuťou dosiahnuť tie najlepšie výsledky.

  2. Mal by si ovládať slovenský jazyk a mať nejaké skills v písaní textov či už tlačových správ, copy textov k postom či produktových tipov.

  3. Mal by si vedieť pracovať na rôznych veciach súčasne.

  4. Mať prehľad v printových/online médiách ako aj influenceroch

  5. Vedieť, ako fungujú sociálne siete, aby si prepojil svoju PR stratégiu s online svetom

Ponúkame

  1. Príjemné agentúrne prostredie (super kolegovia s tímovým duchom, práca v domčeku s dobrou kávou a pravidelnými raňajkami).
  2. Budeš môcť absolvovať naše školenia z oblasti online marketingu, PR a osobného rozvoja.
  3. Flexibilný pracovný čas a individuálny prístup.
  4. Spoločné teambuildingy a rôzne aktivity, ktoré pravidelne organizujeme.
  5. Zapojenie sa do našich CSR aktivít z oblasti vzdelávania a ekológie (organizujeme školenie pre neziskovky, ekologický prístup k odpadu sa snažíme priniesť aj do nápadov pre klientov, pomáhame útulkom) a ty spolu s nami môžeš byť toho súčasťou.
  6. Nástupný plat závisí od skúseností (min. 1000 - 1200 eur/mesiac pre junior pozíciu) + polročné bonusy (SZČO).

Články z magazínu

Zobraziť všetky