Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

dotcom.sk

Account Manager/ka

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané16.08.2022

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné koncepty. Medzi našich klientov patria: Slovnaft, JTRE, Slovanet, Bioderma, Institut Esthederm, Sedita a mnoho ďalších.

Náplň práce

Hľadáme account managera/ku, ktorý/á má rád/a svet reklamy.
Náplňou tvojej práce bude denná komunikácia s klientmi, upevňovanie vzťahov, manžovanie zaujímavých projektov či kampaní, ale aj zdolávanie výziev s tímom skvelých stratégov a kreatívcov.

Požiadavky

Ideálne ak:

  • máš v sebe vysokú mieru zodpovednosti a deadliny sú pre teba posvätné,
  • máš už skúsenosť s accountskou prácou a samostatným vedením projektov,
  • sleduješ svet reklamy a marketingu a rád/a si v tejto oblasti udržiavaš prehľad,
  • proaktívne pristupješ k jednotlivým zadaniam (vieš pomenovať skryté aj zjavné riziká a príležitosti),
  • trváš na kvalite a nerobíš v nej kompromisy,
  • máš rád/a ľudí a vieš s nimi efektívne kooperovať,
  • nerozlišuješ, či na teba niekto hovorí po slovensky alebo po anglicky.

Ponúkame

Za tvoje nasadenie ponúkame:

  • zodpovedajúce platové ohodnotenie,
  • zaujímavých klientov do tvojho portfólia,
  • školenia, prezentácie, účasti na konferenciách, ktoré ti pomôžu v profesijnom raste,
  • podporu kolegov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti reklamy,
  • možnosť zapojenia do projektov v našom tíme v Prahe,
  • pravidelné spoločné raňajky, išpiratívne prezentácie, športovanie a relaxovanie na/v Kuchajte,
  • možnosť pracovať po zaškolení časť týždňa z domu,
  • ďalšie benefity, o ktorých si povieme osobne.

Články z magazínu

Zobraziť všetky