Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

dotcom.sk

web content editor / junior web developer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané06.07.2022

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné koncepty. Medzi našich klientov patria: Slovnaft, JTRE, Slovanet, Bioderma, Institut Esthederm, Sedita a mnoho ďalších.

Náplň práce

Čo všetko by malo byť obsahom tvojej práce u nás:

  • týždenná príprava rôznych newslettrov, opakujúce sa aj jedinečné,
  • správa obsahu existujúcich webov,
  • príprava kampaňových microsite,
  • zapojenie do programovania nových webstránok.

Požiadavky

Ideálne ak:

  • ovládaš HTML a CSS, nezľakneš sa PHPčka ani JavaScriptu,
  • máš logické myslenie a vysokú mieru zodpovednosti,
  • vieš sa zorientovať v problematike a riešiť prekážky.

Ponúkame

Za tvoje nasadenie ponúkame:

  • zodpovedajúce platové ohodnotenie,
  • zaujímavé referencie do tvojho portfólia,
  • školenia, prezentácie, účasti na konferenciách, ktoré ti pomôžu v profesijnom raste,
  • podporu kolegov s dlhoročnými skúsenosťami,
  • možnosť zapojenia do projektov v našom tíme v Prahe,
  • pravidelné spoločné raňajky, išpiratívne prezentácie, športovanie a relaxovanie na/v Kuchajte,
  • možnosť pracovať po zaškolení z domu,
  • ďalšie benefity, o ktorých si povieme osobne.

Články z magazínu

Zobraziť všetky