Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Ebot

Sales representative

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.05.2022

Náplň práce

• Navrhovanie stratégie predaja
Predaj unikátneho webového softwarového riešenia pre živé, virtuálne a hybridné eventy s názvom LAIA. www.laiaevents.com
• Po zaškolení sa stanete odborníkom na produkt LAIA a jeho editačné prostredie
• Plánovanie si schôdzok za účelom predaja a prezentácia produktu
• Identifikovanie nových obchodných príležitostí, dlhodobých partnerstiev a predajných kanálov.
• Riadiť digitálne predajné aktivity vedúce k premene potenciálnych zákazníkov na potenciálnych zákazníkov;
• identifikovať a vytvoriť efektívny proces konverzie potenciálnych zákazníkov;
• Podieľanie sa na návrhu digitálnych ciest zákazníkov a ich optimalizácii;
• Príprava marketingových aktivít, kampaní, oslovovanie v rámci digitálneho prostredia;
• Vyhodnocovanie aktuálneho stavu a navrhovanie úprav;
• Analýza úspešnosti aktivít v digitálnych kanáloch a navrhovanie úprav;
• Udržiavanie presné a úplné záznamy o zákazníkoch a správy o činnosti a priebehu v rámci vybraných nástrojov predaja/CRM, ako je Hubspot
• Zadávanie podnetov na ďalší vývoj produktu, podľa spätnej väzby zákazníkov

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme oceňovaní profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti live marketingu a špičkového vývoja IT riešení na báze umelej inteligencie.
Spojili sme sily a know how, aby sme vytvorili unikátne technologické riešenie pre organizátorov virtuálnych, hybridných a živých podujatí. Prinášame účastníkom interaktívny a na mieru šitý zážitok, ktorý si budú navždy pamätať.2

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
Výhodou Maďarský jazyk, Poľský jazyk, Nemecký jazyk

Vodičský preukaz
B

Prax na pozícii/v oblasti
2

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• strategické, plánovacie a organizačné schopnosti;
• technologicky zdatný a zručný v používaní celého radu komunikačných, prezentačných a iných obchodných nástrojov;
• preukázaná úspešnosť predaja B2B;
• vynikajúce interpersonálne zručnosti a schopnosť efektívne komunikovať (ústne a písomne);
• samostatné a dynamické nasadenie a vášeň pre sales
• Skúsenosti s digitálnym obchodovaním;

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity
• Uznanie a odmeny za výkon
• Flexibilné pracovné hodiny a domáca kancelária podľa vlastného uváženia
• Firemné auto
• Učenie a rozvoj

Články z magazínu

Zobraziť všetky