Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

EDUVISION

Graphic Designer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované06.05.2023

Už vyše 17 rokov poskytujeme služby v oblasti digitálneho vzdelávania a komunikácie. Sme tím špecialistov z oblastí metodiky, dizajnu, ux/ui, marketingu a gamifikácii. Spájame naše know-how aby sme vytvorili jedinečné produkty pre firmy, školy a verejnosť. Dlhoročné skúsenosti v oblasti digitálneho vzdelávania a svetové produkty, ktoré sme vytvorili, nás posunuli za hranice Slovenska a otvorili sme pobočku vo Veľkej Británii.

Náplň práce

  • Do tímu hľadáme digitálneho grafického dizajnéra, ktorý vie dobre aplikovať svoje schopnosti a kreativitu.
  • Náplň práce je najmä tvorba digitálnych ilustrácií, grafiky, navrhovanie a realizácia kreatívnych konceptov pre nové produkty. Spolupráca v tíme pri tvorbe UX, UI a animáciách.
  • Ako to u nás prebieha pri tvorbe nových projektov?
  • Na začiatku procesu každú tému alebo zadanie dôsledne naštudujeme. Pripravíme jedinečné kreatívne riešenie. V tejto fáze si ujasníme hlavné ciele projektu a jeho stratégiu.
  • Následne navrhneme metodiku, pripravíme storyboard a funkčný prototyp riešenia. V našej práci využívame design thinking prístup, používame obľúbené vzdelávacie metodiky a gamifikácie.
  • Potom zabezpečíme development produktu. Pripravíme analýzu dát a reporty výsledkov.
  • Záleží nám, aby boli naše kurzy postavené na reálnej odbornosti. Preto spolupracujeme so špičkovými expertami z rôznych oblastí – z biznisu, školstva, vedy, kultúry, psychológie a spoločenských vied.

Požiadavky

  • Pokročilé ovládanie Adobe programov. Photoshop, InDesign, Illustrator.
  • Skusenosti s animáciou, dizajnom a ilustráciou UX a UI.
  • Výhodou je Figma, Adobe XD, After Effects

Ponúkame

  • Tvorivú prácu
  • Priestor na realizáciu a nápady
  • Prácu pre prestížne značky a klientov
  • Tvoja práca bude rezonovať na významých trhoch v európe
  • Pekný office
  • Možnosť home office

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top