Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

EFFE

Copywriter

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1900 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané30.11.2021

Sme reklamná agentúra so všetkým, čo k tomu patrí – klientmi na oboch stranách rieky Moravy, talentovanými kreatívcami bez ega vo vesmíre i megaskúsenými manažérmi s ľudskou tvárou. Náš názov EFFE je palindróm, číta sa z oboch strán rovnako a sme presvedčení, že tak je to aj s dobrými ideami – dostať sa k nim viete z ktorejkoľvek strany. Sme otvorení všetkým nápadom i názorom. Ak máš pocit, že tvoj talent zatiaľ nemal dostatočný priestor, ozvi sa nám!

Náplň práce

Tvorba reklamných sloganov, copytextov, kampaní, rozhlasových spotov, televíznych spotov, asistencia pri zvukovýrobe alebo natáčaní TV a online videí. Písanie, vymýšľanie, prezentovanie.

Požiadavky

Minimálne 3 roky práce na full-time copywriterskej pozícii v reklamnej agentúre.
Ideamaking & Ideasharing, nerobí ti žiadny problém spoločný brainstorm ani prezentácia vlastných ideí. Vieš napísať scenár Tv aj rádio spotu a vieš aj to, že čím menej slov, tým lepšie. Vizuálna predstavivosť, tvorivá drzosť, ľudská prívetivosť.

Ponúkame

Tím, ktorý ti nechá priestor a bude ti aj oporou.
Pestré portfólio klientov – od lokálnych po globálnych, od neziskových až po ťažko zarábajúcich.
Nádherné palácové priestory v centre mesta, ktoré získali ocenenie Office roka 2020
Motivujúci hodnotiaci systém.
Nezabudnuteľné teambuildingy v rôznych kútoch Európy.
Kávovar zo 60ych rokov, na ktorý sa budeš každé ráno tešiť.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top