Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Effectix.com

Mid Obchodník do Effectix útoku

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktúra

Dátum pridania23.05.2022

Sme špecialisti na online marketing. Púšťame sa len do toho, čo naozaj vieme. A pretože toho vieme veľa, sme schopní postaviť a realizovať kompletné kampane: ako výkonnostne, tak kreatívne. Vytvárame aj kombinované módy.

Viac o nás tu: https://www.tesimesanaspolupracu.sk/
Pozrite sa tam aj na naše netradičné HR video, ktoré vám o nás povie viac.

Náplň práce

  • Máš drive a energie ti nechýba?
  • Kamoši sa ťa pýtajú, na čom fičíš?
  • Hovoria o tebe, že predáš aj gate?
  • Si dravou šelmou medzi ovcami?
  • Bol si v škôlke vždy prvý na dupľu?
  • Nazbieral si ako malý najviac angličákov?
  • Si súťaživý a keď ťa vyhodia dverami, vrátiš sa oknom?
  • Máš ťah na bránu a ideš si bezvýhradne za svojim cieľom?

Hľadáme útočníka (obchodníka) do nášho mančaftu, ktorý nám pomôže strieľať špičkové góly.

Požiadavky

Sme agentúra Effectix a hráme v prvej lige so silnými hráčmi na domácom digitálnom trávniku. Milujeme vyhrávať a remízy neberieme. Draftujeme najlepších hráčov do nášho obchodného tímu. Máme nepriestrelnú obranu a chceme mať ešte lepší útok.

Ak chceš hrdo nosiť náš fialový dres, mal by si mať tieto vlastnosti:

  1. Dobrú techniku - predaj je v tvojej DNA a góly do šatní nedostávaš
  2. Výbornú kondíciu - mentálna aj fyzická odolnosť je tvoja doména
  3. Kvalitnú históriu - máš za sebou veľa vyhratých zápasov a v tvojom CVčku znejú samé zvučné ligy
  4. Prísnu disciplínu - si na seba prísny a tvoj najväčší súper si ty sám
  5. Neoblomnú motiváciu - si nezastaviteľný a odpoveď “nie” nepatrí do tvojho slovníka
  6. Strategické myslenie - máš prehľad o súperovi, vieš kto a kde sa na trávniku nachádza

Ponúkame

  • Udržiavaný trávnik - priestrannú kanceláriu kde môžeš trénovať, ale aj hrať na ostro
  • Tímovú hru - žiadny útočník nevyhral bez obrancov a brankára, tu sa na nich môžeš spoľahnúť
  • Pomoc obrancov - tvoji kolegovia ťa podržia a môžeš sa spoľahnúť že nikto cudzí ťa neohrozí
  • Zdravú životosprávu - pravidelnú výživu vo forme firemných raňajok, snackov a energie vo forme kávy
  • Dovolený doping - pri pive doma či v Prahe kde chodíme hosťovať do našej českej pobočky
  • Skvelého (Google) trénera - hráčov nikdy nenechá v štichu a keď bude treba pôjde s tebou v tandeme na bránu
    Ak chceš nosiť naše farby na svojom drese, príď sa ukázať. Dones kopačky, zoznam hetrikov a príď si zatrénovať na náš trávnik na Plynárenskú v Bratislave. Otestujeme tvoju obchodnícku kondíciu, odolnosť a techniku a ponúkneme ti cenu za draft.

Navrch stránky To top