Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

EFIN

Marketingový manažér pre vernostný program Sphere

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1100 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané12.07.2022

Sme jednotkou na trhu v oblasti vernostných programov v Čechách a na Slovensku, s viac ako milión držiteľmi kariet programu Sphere. Partnerom v našej sieti prinášame nové obchodné príležitosti a komunikačné kanály, pre zamestnávateľov ponúkame zaujímavý a efektívny benefit pre ich zamestnancov a obchodných partnerov. Základným pilierom nášho úspechu je hlavne budovanie a udržiavanie kvalitnej siete nákupných možností pre držiteľov kariet.

Náplň práce

• copywriting, skúsenosť s novými kanálmi komunikácie (video, adds, LindedIn, tik tok atď.)
• aktívna komunikácia s (nielen) top partnermi programu (Panta Rhei, Fann parfumerie, lyžiarske strediská atď.), udržiavanie nadštandardných vzťahov, plánovanie promo aktivít, vyjednávanie podmienok propagácie, PR aktivity, proaktívny kontakt s médiami
• interná komunikácia
• tímová príprava marketingových materiálov (brožúra, printy, online)

Požiadavky

Hľadáme kolegu/kolegyňu s minimálne 1 ročnou praxou v marketingu. Musí preukazovať znalosť marketingových nástrojov, formátov reklamy, základov grafických programov a hlavne sa nebáť efektívne komunikovať naprieč oddeleniami a s partnermi. Výhodou bude, ak náš nový kolega/kolegyňa v sebe nezaprie aj časť obchodných zručností pri jednaní o formách propagácie firmy a PR aktivitách. Podmienkou je vysoká miera samostatnosti, grafické cítenie s ohľadom na najnovšie trendy a orientácia na dodržiavanie termínov a finálny výsledok.

Pozícia je ideálna pre kandidáta, ktorý rozumie službám a produktom v oblasti benefitov, vernostných programov, B2B a B2C komunikácii, ale radi zaučíme aj šikovného nadšenca, ktorý zatiaľ v týchto oblastiach nepracoval.

Je tiež veľmi dôležité mať nielen vlastný názor, ale aj schopnosť tento názor obhájiť.
Uchádzači, ktorí nemajú žiadnu marketingovú skúsenosť v životopise, budú automaticky vyradení. Ak Vaša odbornosť/prax nie je zrejmá zo životopisu, prosíme o jej doplnenie a vysvetlenie v sprievodnom liste.

Ponúkame

• základná odmena + bonusy za dosiahnuté ciele (dohodnuté bártre, marketingové kampane)
• VIP karta Sphere na 3 roky
• odmena z dohodnutých bártrových plnení
• služobný telefón
• práca v príjemnom pracovnom prostredí
• dynamický tím spolupracovníkov

Výška základnej odmeny závisí od spôsobu spolupráce (živnosť, TPP).

Články z magazínu

Zobraziť všetky