Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

E.H.C.S.

Copywriter s HU

MestoDunajská Streda

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP

Úroveň

Pridané21.02.2022

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného Copywritera s maďarským jazykom, ktorého baví prinášať kreatívne nápady do marketingu.
Náplň práce:

  • Navrhovať a tvoriť obsah a obsahovú stratégiu
  • Tvorba článkov
  • Spolupráca s grafikom na tvorbe propagačných materiálov (bannery, príspevky na sociálne siete)
  • Podieľanie sa na tvorbe a úprave reklamných kampaní
  • Kontrola gramatiky a štylistiky nových a aj existujúcich článkov v maďarskom jazyku

Požiadavky

• Tvorivosť
• Flexibilita
• Iniciatívnosť
• Prezentačné zručnosti
• Ovládanie maďarského jazyka

Ponúkame

  • dynamická práca pre rýchlo sa rozvíjajúcu, stabilnú spoločnosť
  • odborný rast
  • vzdelávanie
  • flexibilný pracovný čas
  • zľavy na produkty holdingu
  • teambuilding

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top