Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

E.H.C.S.

Copywriter s SK

MestoDunajská Streda

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP

Úroveň

Pridané22.02.2022

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného Copywritera so slovenským jazykom, ktorého baví prinášať kreatívne nápady do marketingu.
Náplň práce:

Navrhovať a tvoriť obsah a obsahovú stratégiu
Tvorba článkov
Spolupráca s grafikom na tvorbe propagačných materiálov (bannery, príspevky na sociálne siete)
Podieľanie sa na tvorbe a úprave reklamných kampaní
Kontrola gramatiky a štylistiky nových a aj existujúcich článkov v slovenskom jazyku

Požiadavky

• Práca vyžaduje dennú prítomnosť na pracovisku
• Tvorivosť
• Flexibilita
• Iniciatívnosť
• Prezentačné zručnosti
• Ovládanie slovenského jazyka
• Ovládanie aj maďarského jazyka je výhodou

Ponúkame

dynamická práca pre rýchlo sa rozvíjajúcu, stabilnú spoločnosť
odborný rast
vzdelávanie
flexibilný pracovný čas
zľavy na produkty holdingu
teambuilding

Články z magazínu

Zobraziť všetky