Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

👌 Inzerát bol úspešne upravený!

Náhľad nepublikovanej ponuky

Výberové konanie bolo uzatvorené

Troja

Skúsený MARKETÉR - akčný a kreatívny

MestoLipany (pri Prešove)

FormaPart-time

Plat160 — 960 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované25.01.2023

Troja je miesto, kde hostia môžu potešiť ich telo, ducha i bruško, a aj ich deti. Pod jednou (neveľkou) strechou tu nájdu bowling, fitness, squash, malé wellness, útulný penzión a skvelú reštauráciu s kaviarňou. Novinkou je veľká detská herňa Slniečkovo a elegantná spoločenská sála Orfeum, kde hostime svadby, oslavy, či školenia a ponúka nám možnosti na organizáciu rôznych spoločenských a kultúrnych podujatí. Už 10 rokov sa snažíme vytvárať príjemné prostredie na oddych, šport a zábavu pre mestečko Lipany aj široké okolie na Šariši a Spiši, a teraz chceme prilákať aj hostí z Poľska.

www.troja.sk

Náplň práce

Do nášho mladého tímu hľadáme skúseného marketéra, akčného a kreatívneho, s triezvym pohľadom na rodinný podnik v horeca sektore, ochotou pustiť sa do vecí a chuťou meniť veci k lepšiemu. Posledné koronové roky sme na marketing nemali energiu ani kapacity, ale podarilo sa nám otvoriť novú časť s ďalšími službami, koncom roku sme spustili nový web, a teraz sme plní elánu do poskytovania skvelých zážitkov pre starých i nových zákazníkov.

Hlavnou úlohou nového kolegu bude jednoducho dostať čo najviac zákazníkov do Troje, a pomôcť vylepšiť našu ponuku tak, aby sa tam aj radi a často vracali.

Práca zahŕňa:

  • navrhovanie marketingovej stratégie a konkrétnych krokov k jej naplneniu, ich realizácia a vyhodnocovanie

  • propagácia našich služieb prostredníctvom vlastných médií i ďalších, neplatených a platených médii, tvorba a správa obsahu:

  • komunikačné nosiče na prevádzke

  • správa, rozvoj a zlepšovanie výkonu nového webu https://troja.sk

  • správa obsahu a reklamy na Instagrame a na Facebooku

  • spolupráca a správa obsahu na rôznych webových portáloch (GoOut, Kam do mesta, Kam s deťmi, Booking, atď.)

  • spolupráca s miestnymi periodikami (Lipianske noviny, Korzár, a pod.)

  • hodnotenia a správa obsahu na cestovateľských weboch (Google maps, mapy.cz, Booking, Tripadvisor, a pod.)

  • billboardy, plagáty, pozvánky, emailingy, a pod.

  • nadväzovanie spolupráce s miestnymi organizáciami za účelom tvorby a propagácie služieb a podujatí pre miestnych:

  • školami, škôlkami

  • firmami

  • organizáciami cestovného ruchu

  • miestnou samosprávou

  • športovými a kultúrnymi organizáciami a klubmi

  • vyhodnocovanie existujúcich služieb a podujatí a návrh na ich zlepšovanie, a navrhovanie nových služieb a podujatí a ich rozvoj v spolupráci s kolegami, za účelom zatraktívnenia pre zákazníkov, zlepšenia biznisových výsledkov, a spolupodieľanie sa tak na tvorbe smerovania Troje

  • spolupráca s interným tímom (prevádzkový manažér, organizátor/ka detských, kultúrnych a spoločenských udalostí - aktuálne hľadáme, čašníci a recepční, majitelia) aj s externistami (copywriterka, fotograf, designer, a pod.)

Požiadavky

  • Hľadáme človeka s bohatými, niekoľkoročnými skúsenosťami z marketingu. Vítané sú znalosti z rôznych odvetví, najmä so sektorom horeca a cestovným ruchom.
  • Potrebné sú skúsenosti z viacerých oblastí marketingu, ako správa webu, sociálne siete, ATL, eventy ai. Designérske zručnosti a znalosti performance marketing nástrojov (Facebook business manager, PPC, Google analytics) sú výhodou.
  • Tešíme sa na profesionála, ktorý bude kreatívny, s proaktívnym prístupom, vie nové nápady prinášať aj úspešne realizovať.
  • Premýšľa biznisovo a strategicky.
  • Je zodpovedný a samostatný, vie si sám nastaviť priority a organizovať úlohy.
  • Rád tvorí obrazový aj textový obsah.
  • Baví ho vytváranie eventov a produktov.
  • Angličtina a poľština sú výhodou.
  • Veľkou výhodou je znalosť miestnych pomerov, ľudí, mentality :)

Práca je vhodná aj pre rodiča na rodičovskej dovolenke alebo ako druhé zamestnanie.

Ponúkame

Pracovná doba voľná, v predpokladanom rozsahu 20 - 80 hodín mesačne, s platom 8 - 12 € na hodinu, prípadne inak podľa dohody.

Práca možná čiastočne z domu, z chaty či z dovolenky, a čiastočne osobne v prevádzke. V Troji môžete využiť pracovné miesto okrem kancelárie aj v reštaurácii, kaviarni, vinárni, na terase alebo trebárs i v detskej herni.

Benefity:

  • voľný vstup do fitness
  • vstup do interiérového detského ihriska pre deti zdarma
  • strava v zamestnaneckej tarife počas výkonu práce
  • flexibilná pracovná doba
  • hybridný model práce z domu (alebo odkiaľkoľvek) a priamo na prevádzke s tímom

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, napíšte nám, prečo práve Vy ste ten človek, ktorého hľadáme a priložte Váš životopis.

Články z magazínu

Zobraziť všetky