Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Expandeco

B2B Marketing specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1100 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané03.01.2022

Prečo Expandeco?

Pomáhame e-shopom s ich expanziou a lokalizáciou na zahraničné ecommerce trhy. S vyše 300 medzinárodnými klientmi patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj naše trojnásobné ocenenie Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

Jedinečnou kombináciou našich ecommerce riešení prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania, či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Radi zdieľame naše know-how a medzinárodné skúsenosti cez kvalitný obsah praktických prípadových štúdií, prehľadné ebooky, odborné webináre či podcasty. A práve aj preto hľadáme šikovných kolegov.

Náplň práce

Patrí písanie medzi tvoje silné stránky, máš cit pre detail, neváhaš sa proaktívne zapojiť do akejkoľvek pracovnej výzvy a sleduješ marketingové trendy? Ak ťa navyše zaujíma svet e-commerce a expanzie e-shopov do zahraničia, vitaj na správnej ceste za novými skúsenosťami v medzinárodnom online podnikaní.

Pomáhame e-shopom s ich expanziou a lokalizáciou na zahraničné ecommerce trhy. S takmer už 200 našimi klientmi patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj už naše tretie získané ocenenie v kategórii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

Spolu s tímom skúsených špecialistov rastieme vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Radi zdieľame naše know-how a medzinárodné skúsenosti cez kvalitný obsah praktických prípadových štúdií, prehľadné ebooky, odborné webináre a podcasty či vzdelávacie články na našom blogu. A práve aj preto hľadáme šikovného kolegu-kamaráta.

Na čom budeš pracovať?

  • copywriting - tvorba a spracovanie obsahu na náš vzdelávací blog pre B2B publikum
  • správa webového obsahu najmä v SK, CZ, PL, HU a EN
  • distribúcia obsahu na socials, prevažne LinkedIn
  • zasielanie newsletterov a e-mailových kampaní cez Mailchimp
  • pomoc pri organizovaní webinárov a (snáď čoskoro aj) in-person eventov
  • plnenie plánov, sledovanie výkonnosti a reportovanie úspešnosti aktivít
  • podpora kolegov z iných oddelení a budovanie vzťahov so strategickými partnermi
  • zadávanie vizuálov nášmu šikovnému dvornému grafikovi Viťovi

Požiadavky

  • skúsenosti s marketingom a/alebo copywritingom min. 1 rok
  • procesná aj kreatívna samostatnosť a proaktívnosť
  • spisovná gramatika s dôrazom na konzistentnosť komunikácie (tone of voice)
  • zmysel pre detail a vizuálne cítenie
  • záujem sa neustále vzdelávať v trendoch B2B marketingu a ecommerce
  • úprimnosť so snahou vedieť dávať aj prijímať spätnú väzbu
  • angličtina na komunikatívnej úrovni, pretože ti pomôže spracovávať relevantný obsah a komunikovať aj s našimi zahraničnými kolegami či obchodnými partnermi

Nevyžadujeme, no tvojou výhodou bude:

  • analytické myslenie, skúsenosť so SEO a PPC (Google Ads, Google Analytics, Facebook Manager)
  • poľština či maďarčina, nakoľko medzi naše cieľové trhy patrí celá V4

Ponúkame

  • BA office + remote. Možnosť organizácie pracovného času v rámci tvojej produktivity a osobného šťastia.
  • Priestor na sebarealizáciu a preplatené vzdelávanie podľa tvojich kariérnych preferencií.
  • Mzdu, ktorá sa odvíja od skúsenosti kandidáta a formy spolupráce
  • Navýšenie mzdy po skúšobnej dobe + odmeny na základe plnenia KPI

Čo nás spoločne čaká?
1. Prvý dojem
Okrem tvojho životopisu uvítame krátky opis-bio o tebe: napríklad tvoje záujmy, osobné ciele, hodnoty, ľudské vlastnosti, čomu sa venuješ mimo práce, či prečo práve ty si ten správny človek medzi nás.
Zaujímajú nás tvoje pracovné skúsenosti, aspoň 2 copywriterske referencie a tvoj termín možného nástupu. Všetkým kandidátom dáme spätnú väzbu.

2. Vzájomné spoznanie
Online rozhovor s našou HR kolegyňou Dominikou – vzájomné očakávania, skúsenosti, referencie, priestor na tvoje otázky.
Krátke zadanie, ktoré ti nezaberie viac ako pár minút. Pre tie najlepšie vypracované zadania máme pripravenú praktickú odmenu. Vopred ďakujeme za tvoj záujem a tešíme sa na príležitosť spoznať šikovného človeka.
Stretnutie alebo online rozhovor s naším marketingovým kolegom Petrom – vzájomné zoznámenie, konkrétne predstavenie pracovnej pozície a úloh.

3. Onboarding a pripojenie k tímu ako náš B2B Marketing Specialist
Počas prvého týždňa od nástupu ti predstavíme našich úžasných kolegov z rôznych oddelení (sales, preklady, zákaznícka podpora, reverzná logistika…), ktorí ti pomôžu sa zorientovať vo fungovaní Expandeco. Máme vybudovaný agilný spôsob práce a plochú organizačnú štruktúru, vďaka čomu sa môžeš kedykoľvek porozprávať s manažérmi či priamo s naším milým CEO Tomášom Vrtíkom.
Postupne bližšie spoznáš našu marketingovú stratégiu a ciele, našu firemnú kultúru (neformálne prostredie v ktorom sa všetci oslovujeme krstným menom) a postupne budeš preberať agendu a naše komunikačné kanály.
Následne budeš mať priestor prichádzať s vlastnými nápadmi, riešeniami a do 3 mesiacov sa staneš plnohodnotným členom tímu, s ktorým si spoločne vyhodnotíme spoluprácu a spoločne sa dohodneme na ďalšom pláne a vzájomných očakávaniach.
Za tvoju pomoc posúvať hranice online podnikania nielen na Slovensku ti radi odovzdáme naše cenné medzinárodné know-how, investujeme do rozvoja tvojich skúseností a postaráme sa o to, aby ťa každý deň tešilo chodiť za nami do práce.

Články z magazínu

Zobraziť všetky