Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

factcool

Chief marketing officer - CMO

MestoTrenčín

FormaFull-time

Plat2000 — 8000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané25.05.2022

Náplň práce

Chcel/a by si šéfovať marketingu vo firme s obratom €100m , ktorá pôsobí v + 20 tich krajinách s lokálnou podporou? Je marketing tvoj život? Využi svoj potenciál pozitívne a staň sa šéfom marketingu a členom nášho špičkového tímu. :)

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Riadenie jednotlivých oddelení marketingu – online a offline marketing, PPC performance, social media, content, e-mail marketing
  • Plánovanie brandových kampaní pre všetky naše e-shopy
  • Budgety, o akých sa ti ani nesnívalo
  • Plánovanie, napĺňanie a celková koordinácia marketingovej stratégie spoločnosti v súlade s obchodnými cieľmi
  • Definovanie stratégie naprieč všetkými online a offline kanálmi
  • Dodržiavanie stanovených cieľov
  • Komunikácia, dodržiavanie cieľov a pravidelné workshopy so spoločnosťami Meta a Google
  • Sledovanie trendov v online marketingu
  • Nastavenie procesov v marketingových oddeleniach a komunikácia s lídrami jednotlivých oddelení
  • Pravidelné reportovanie a vyhodnocovanie výsledkov atribučnými modelmi

Požiadavky

Ako si ťa predstavujeme?

  • Máš skúsenosti s vedením ľudí
  • Máš silné analytické schopnosti a skvelé strategické myslenie, vieš si určiť priority
  • Máš organizačné schopnosti
  • Máš znalosti a skúsenosti s riadením marketingových kanálov
  • Si energická osobnosť schopná viesť kolektív mladých ľudí
  • Baví ťa svet e-commerce a chceš sa v ňom ďalej rozvíjať
  • Skvele sa orientuješ v Google Analytics, ktorý je pre teba úplnym základom
  • Zvládneš bežnú komunikáciu v angličtine
  • Si zodpovedný/á a orientovaný/á na výsledky
  • Rád/Rada sa učiš a hľadáš nové príležitosti
  • Máš minimálne 3 roky praxe v online marketingu
  • Máš dobré vyjadrovacie a komunikačné schopnosti
  • Máš pozitívny prístup a dobrú trpezlivosť :)
  • Nebojíš výziev a máš proaktívny prístup

Ponúkame

Okrem realizácie svojho potenciálu Ti ponúkame :

  • Sebarealizáciu pri budovaní značky Factcool vo svete
  • Možnosť skúšať najnovšie trendy a aplikácie v online marketingu
  • Manažérsku pozíciu
  • Zabehnutý tím profíkov a super kolektív

Našimi ponúkanými benefitmi sú najmä:

  • Zamestnanecké ceny na naše produkty
  • Využívanie flexibilného pracovného času
  • Možnosť Home-office-u
  • Káva a ovocie alebo snackautomat na pracovisku je samozrejmosť
  • Príjemný kolektív, super atmosféra
  • Pet friendly office
  • Vzdelávanie a ďalší rozvoj
  • Firemné akcie

Články z magazínu

Zobraziť všetky