Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

FOKUS očná optika

SEO & Content špecialista

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané15.08.2022

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.

Náplň práce

Hľadáš nové výzvy v oblasti online marketingu? Do nášho rozrastajúceho eCommerce tímu hľadáme novú posilu na pozíciu SEO a Content špecialistu. Ak si v tejto oblasti doma, poď sa s nami podieľať na zlepšovaní líderskej pozície v oblasti očnej optiky, ktorou Fokus je. Svoj prvý krok môžeš urobiť už práve teraz.

Čomu sa budeš venovať:

  • zodpovednosť za zvyšovanie organickej návštevnosti webových stránok fokusoptik.cz a fokusoptika.sk
  • správa a optimalizácia online kanálov v rámci organickej návštevnosti s cieľom vylepšiť pozície vo vyhľadávaní
  • SEO audit
  • pravidelná analýza kľúčových slov
  • on page SEO – metadata, nadpisy a podnadpisy, metadescription, title, URL, obsah, prelinkovanie, kľúčové slová
  • off page SEO – linkbuilding, PR články, práca so sociálnymi médiami
  • technické SEO a audit webových stránok
  • zlepšovanie obsahu na webových stránkach z pohľadu SEO
  • zodpovednosť za pravidelnú aktualizáciu obsahovej časti stránok Zrakopédia
  • spolupráca s copywritermi
  • príprava podkladov na mesačný reporting
  • monitoring konkurencie v oblasti organického vyhľadávania
  • sledovanie nových trendov v SEO a zmien v algoritmoch Google
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami

Požiadavky

Odborné požiadavky:

  • min. 2 ročné skúsenosti so SEO a content marketingom
  • Google Analytics - Pokročilý
  • Google Search Console – Pokročilý
  • Google Tag Manager – Pokročilý
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Osobnostné požiadavky:

  • Pozitívny prístup k práci
  • Chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa
  • Samostatnosť
  • Dobrá znalosť slovenského a českého jazyka
  • Analytické schopnosti
  • Orientácia na stanovené ciele a výsledok
  • Základná znalosť HTML

Ponúkame

  • Stabilná práca u jednotky v obore očnej optiky
  • Priateľský tím kolegov s profesionálnym prístupom
  • Firemná akadémia, ktorá ti pomôže zdokonaľovať sa v odborných aj komunikačných oblastiach
  • Možnosť podieľať sa na raste spoločnosti
  • Okuliare s výraznou zamestnaneckou zľavou
  • Motivujúci bonusový systém, ktorý reálne ocení tvoju prácu
  • Zaujímavé teambuildingy

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top