Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Fondee

PR & Marketing Specialist [REMOTE]

MestoRemote

FormaPart-time

Plat600 — 700 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané07.06.2022

Sme Fondee a jedným z našich cieľov je naučiť ľudí na Slovensku a v Česku, že nechávať všetky voľné peniaze na bežných účtoch nie je cool, no časť z nich investovať už rozhodne cool je. Nikto predsa nechce, aby jeho úspory strácali na hodnote, a presne to sa im na bežných účtoch deje.

Na trhu sme však nenašli investičnú platformu podľa našich predstáv, a tak sme si vytvorili vlastnú tak, aby bola čo najjednoduchšia, user friendly, transparentná a s čo najnižšími poplatkami. Platiť podielovým fondom vstupný poplatok plus 2% ročne za správu je totiž trochu oldschool.

Náplň práce

Sme online investičná platforma, s ktorou môže investovať úplne každý, a nemusí tak nechávať peniaze ležať v banke, kde mu ich žerie inflácia. Chceme mať najlepšiu službu a pomáhať zhodnocovať peniaze čo najviac ľuďom.

Za posledný rok sme vyrástli skoro šesťkrát a ani v najbližších mesiacoch neplánujeme spomaliť! A v tom môžeš svoju úlohu hrať aj ty. Potrebujeme tvoju pomoc s prípravou článkov, správou sociálnych sietí, vymýšľaním nových spoluprác alebo napríklad komunikáciou s médiami.

Hľadáme skrátka niekoho, kto (si) vie veci zorganizovať, chce posúvať seba i okolie kupredu a kreativita mu nie je cudzia.

  • Pripravovať podklady a dáta pre články.
  • Plánovať a tvoriť posty pre social media.
  • Robiť basic graphic design (Canva, Adobe Photoshop/InDesign).
  • Vymýšľať nové spolupráce a komunikovať s partnermi.
  • Pomáhať pri komunikácii s médiami.
  • Podieľať sa na tvorbe kreatívnych kampaní a eventov.
  • Jednoducho budeš pravá ruka našej Country Head pre SK trh.

Požiadavky

  • Máš aspoň dva roky skúseností s podobnou rolou (ideálne z prostredia agentúry).
  • Štylistika je tvoj druhý najlepší kamoš, gramatika je ten prvý.
  • Zvládneš si veci riadiť sám/sama a nepotrebuješ dohľad.
  • Máš cit pre vizuálnu tvorbu a design.
  • Vieš komunikovať – otvorene, proaktívne a ľudsky. Ako dovnútra tak mimo firmy.
  • Angličtina je must.
  • Predchádzajúca skúsenosť s fintech odvetvím a znalosť ekonomických tém je plus.

Ponúkame

  • Príležitosť byť súčasťou našliapnutej firmy, ktorá v rámci finančného trhu naberá rýchlo na význame. Zatiaľ sme v CZ a SK a čaká nás expanzia po Európe, takže sa máš na čo tešiť.
  • Flexibilnú prácu. Môžeš si celkom dobre vybrať kedy a kde chceš pracovať. Párkrát do roka sa tiež stretneme v Prahe s celým týmom, ale inak budú tvoje meetingy prebiehať primárne remote alebo na kávičke meste.
  • 14 skvelých kolegov/kolegýň s otrasným zmyslom pre humor.
  • Multisportku.
  • Neobmedzené platené voľno.
  • Peniaze.

Chceš s nami pracovať? Pošli nám okrem CV tiež ukážku svojich najlepších prác (grafika included). Všetko môžeš poslať na e-mail [email protected] a potom už len čakaj na našu správu. Už sa ťa nevieme dočkať!

Články z magazínu

Zobraziť všetky