Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

GAFA AUTO

C# / .NET Developer

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2000 — 4000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané23.10.2021

Naša spoločnosť vznikla v roku 2010 za účelom predaja a distribúcie náhradných dielov pre osobné a úžitkové automobily. Spolupracujeme s významnými Európskymi distribútormi náhradných dielov, čo nám pomáha vždy ponúkať najlepšie ceny a zabezpečiť bohatý sortiment produktov. Samozrejme to nie je všetko, plány a ciele do budúcna nemajú konca a na ich dokončenie potrebujeme aj tvoju pomoc. Ak miluješ výzvy a chceš sa podieľať na zaujímavých projektoch, neváhaj a napíš nám!

U nás budeš mať ideálnu príležitosť využiť svoj potenciál naplno a raketovo rásť. Pomôžu ti v tom skúsení kolegovia alebo support tretích strán. Ty nám to oplatíš späť svojím pozitívnym prístupom k práci, flexibilitou a dobrou náladou 🙂

Náplň práce

Sme v dobe digitálnej transformácie ktorá predstavuje pre podniky reálnu výzvu. Ecommerce sa stáva fenoménom dnešných dní a naberá turbulentnú rýchlosť vo vývoji. Toto sa jednoducho nedá ignorovať. Podniky sa pretekajú aby si zaručili konkurenčnú výhodu na trhu.

V GAFA AUTO si tento fakt uvedomujeme v plnej miere a vieme, že jednou z ciest ako posúvať levely vyššie sú technológie.

Do nášho tímu hľadáme šikovného Frontend developera ktorý nám pomôže zdokonalovať našu eshopovú platformu https://www.autodielygafa.sk/
Pridaj sa do rodiny gafákov na ceste k budovaniu značky GAFA AUTO.

Náplň práce

· Vývoj a implementácia nových funkcionalít
· Inovácia a vylepšovanie súčasných funkcionalít
· Vývoj interných nástrojov
· Úprava a spracovanie feedov
· Podpora pri synchronizácii ERP - E-shop
· Údržba a oprava vzniknutých chýb

Požiadavky

· HTML, CSS, Javascript, ideálne skúsenosti s React.js
· skúsenosti s xml - tvorba XML dokumentov + XSLT transformácia
· základné práce s databázovým systémom MySQL , MS SQL, znalosť jazyka T-SQL
· základné znalosti a skúsenosti s programováním v akomkoľvek jazyku (PHP,C#
apod.)

Výhodou (nie podmienkou):

· Záľuba v autách a motoršporte
· Anglický jazyk na úrovni B2
· Skúsenosť s Tec-Doc databázou
· Znalosť analyzovať produktovú dostupnosť ERP – E-shope
· Vývoj aplikácii
· Skúsenosť s mutáciami do iného jazyka
· Grafické / designové zručnosti

Ponúkame

· Tvoju prácu ti bude spríjemňovať skvelé prostredie a priateľskí kolegovia.

· Práca v stabilnej a prosperujúcej firme

· Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu

· Zamestnanecké zľavy na tovar

· Vzdelávací program

· Teambuildingy a firemné akcie

· Rekreačné pobyty

· Motivačné odmeny pri splnení mesačných plánov

· On TOP: Okrem toho GAFA AUTO je moderná firma a snaží sa vyhovieť svojím zamestnancom k maximálnej spokojnosti. Aj z tohto dôvodu dávame možnosť si zvoliť benefity aké ti budú vyhovovať. V rámci možností sa ti budeme snažiť vyhovieť.

Informácie o výberovom konaní

Zašli nám životopis a krátko popíš, prečo sa práve ty hodíš na túto pozíciu. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať, kde sa dozvedia viac informácií o postupe vo výberovom procese. Prekvap nás svojimi skills a originalitou. Tešíme sa na tvoju žiadosť.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top