Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Mondieu

Marketingový manažér pre tvorbu MONDIELA

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané23.09.2022

Mondieu je sieť bistrokaviarní na Slovensku v Českej republike a v Dubaji, ktorá sa zameriava na zážitkovú gastronómiu. Marketing tvorí neoddeliteľnú súčasť našej identity a aktívne sa sústreďujeme na off-line aj online kampane na medzinárodnom trhu.

Náplň práce

Ak máš radosť z práce, ktorá je aj tvojou inšpiráciou, baví ťa aktívne sa podieľať na vymýšľaní online a offline kampaní, s radosťou vybavuješ a doťahuješ veci do posledného detailu, nebojíš sa prevziať zodpovednosť, prejaviť sám/sama iniciatívu a nebodaj občas vieš aj vykúzliť nejaké to dielo, tak hľadáme práve Teba. :-)

Náplňou tvojej práce, ako marketingového tvorcu MONDIELA, bude:
• Podieľanie sa na príprave komunikačnej stratégie a vytváranie imidžu značky na Slovensku, v Čechách, v Dubaji a vo svete.
• Dohľad nad brand a kampaňovými aktivitami (online a offline marketingové kampane, newslettre, vernostný program, otváranie prevádzok a pod.).
• Spoluvytváranie kreatívy, návrh obsahu a jeho plánu, umiestňovanie na sociálne siete, propagácia, nastavovanie a správa profilov.
• Zabezpečovanie marketingových aktivít podľa plánu, ich vyhodnocovanie a reporting (Google Analytics, Google Ads, Facebook Business Manager…).
• Celkový dohľad nad marketingom a koordinácia členov tímu.
• Návrh a implementácia nových komunikačných nástrojov.
• Komunikácia s dodávateľmi, optimalizácia cien (tlačiarne, agentúry, POS a pod.).
• Zodpovednosť za prezentáciu a rozvoj značky, marketingový rozpočet a reporting.

Požiadavky

• skvelé komunikačné zručnosti v ústnej aj písomnej forme
• aktívna angličtina
• záujem pôsobiť a rozvíjať sa v oblasti marketingu
• prehľad v nových trendoch marketingu
• proaktívny prístup
• osobnosť s prirodzeným drive-om
• manažérsky prístup
• analytické myslenie
• dôslednosť pri plnení úloh
• vynikajúci time manažment
• skúsenosti s návrhom a realizovaním marketingových a PR aktivít, optimálne s budovaním značky a s jej presadzovaním v médiách
• pozitívne naladenie a odhodlanosť neustále sa zdokonaľovať, rozvíjať a podieľať sa na rozvoji spoločnosti

Ponúkame

• parádne a inšpiratívne služobky v Dubaji, Prahe, Tatrách… - ladenie a dohlad nad rozvíjaním a zlepšovaním pozície brandu v danon regióne
• otvorené, priateľské a freelancerské pracovné prostredie
• vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast
• práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej na medzinárodnej úrovni
• možnú kombináciu s homeofficeom
• flexibilný pracovný čas
• odborné vzdelávanie podľa potrieb a preferencií

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top